WADA již dvakrát kontrolovala Puleva!

Bulharská kobra Kubrat Pulev v rozhovoru odhalil, že po podpisu smlouvy na zápas s Joshuou byl již dvakrát kontrolován antidopingovou agenturou WADA!

12.12.2020 –  O2 Aréna, Londýn, VB
Těžká váha
Anthony Joshua vs Kubrat Pulev

Britská dvojka a světová trojka “AJ” Anthony JOSHUA (23-1-0, 21 KO) a bulharská jednička a světová jedenáctka “The Cobra” Kubrat PULEV (28-1-0, 14 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO!

Bulharský boxer Kubrat Pulev v rozhovoru pro BTV prozradil, že už se podrobil dvěma antidopingovým kontrolám. Obě samozřejmě skončili v pořádku.

„Teprve před třemi týdny jsem podepsal smlouvu na souboj s Joshuou a zž sem zde měl dvakrát antidopingové komisaře z WADY. Kontrolorům jsem vysvětlil, že se nemají čeho bát, nepotřebuji doping. Narodil jsem se v Bulharsku, mám bulharskou krev a ke svému výkonu nepotřebuji nelegální látky“ řekl Pulev

Pulev v minulosti hodně nadával na antidopingové kontroly, protože před duelem s Wladimirem Klitschkem, což také je jediný profesionální zápas jaký Pulev prohrál, tak byl kontrolován celkem šestkrát.