Wach vybodoval Oluokuna, Patrick Nielsen slaví mezinárodní titul WBA!

Mariusz Wach vs Gbenga OluokunMariusz Wach v parádním a atraktivním duelu vybodoval odolného Gbengu Oluokuna a Patrick Nielsen zničil Američana George Tahdooahnippaha!

Cuprum Aréna, Lubin- Polsko
Těžká váha
Polská trojka „The Viking“ Mariusz WACH (30-1-0, 16 KO) jasně vybodoval v 10ti kolové bitvě 98:94, 97:92 a 97:93 Nigerijskou trojku „Bang Bang“ Gbengu OLUOKUNA (19-11-0, 12 KO).
Velice atraktivní a akční duel nám nabídl Polský galavečer. Boxoval se otevřený zápas a oba soupeři rozdali hodně ran, což se samozřejmě líbilo divákům, méně však trenérům.
Wach, kterého na zápas připravoval kondiční trenér Wladimira Klitschka James Ali Bashir doznal značného zlepší a na jeho box se dobře dívá, nicméně na obraně musí ještě hodně zamakat, neboť Oluokun mnohokrát dobře trefil svůj cíl. Nigerijec měl skvělé výpady a kombinace, ovšem na obrovitého Vikinga to nestačilo.
Celý zápas Wach vs Oluokun zde ⇓

Ballerup Super Aréna, Ballerup – Dánsko
Super střední váha
Dánská jednička a světová šestnáctka Patrick NIELSON (24-1-0, 12 KO) porazil v 8. kole technickým KO Američana „Comanche Boye“ George TAHDOOAHNIPPAHA (34-2-2, 24 KO) a získal mezinárodní titul WBA!
Parádní, leč jednostranný zápas nám nabídl galavečer v Dánsku. Miláček domácího publika Patrick Nielsen od prvního kola jasně dominoval a bylo otázkou času, kdy průměrný Američan padne nebo to nějak ustojí až na body. Jenže v 8. kole po tvrdém ataku Dána zápas ringový Giuseppe Quartarone  správně ukončil
Patrick Nielsen vs George Tahdooahnippah