Vzdal se Joshua v prvním souboji? Na to se snažili najít odpověď pánové Froch, Bellew a Haye!

V nedávném pořadu „Gloves Are Off“, který byl výhradně věnován nadcházejícímu odvetnému duelu mezi Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO) a Andym „Destroyer“ Ruizem (33-1-0, 22 KO, se pánové Carl Froch, Tony Bellew a David Haye rozpovídali o prvním střetu.

Celkem zajímavý konec měl první souboj mezi Anthonym Joshuou a Andym Ruizem. Třicetiletý Američan s mexickými kořeny poslal rodáka za Watfordu čtyřikrát k zemi, obral jej o tituly mistra světa WBA, WBO, IBF a IBO, ale v sedmém dějství to spíše vypadalo, jako by britská hvězda duel spíš zabalila. Na toto téma se rozpovídali i bývalý britští boxeři a světový šampioni svých váhových kategorií.

Carl „The Cobra“ Forch (33-2-0, 24 KO) – „Joshua vstal na osm. V takové situaci se musíte podívat do očí ringového sudího a přesvědčit jej, že chcete pokračovat v boji. On šel jen neochotně do rohu a natáhl si ruce na provazy. Neprojevil nějaký extra zájem pokračovat v souboji a tak sudí ukončil duel, protože to vypadalo, že Joshua pokračovat ani nechce.“ – Ohodnotil situaci ze svého pohledu bývalý šampion super střední váhy.

Tony „Bomber“ Bellew (30-3-1, 20 KO) – „Chlap s minulostí jakou má on, by se nikdy nevzdal. Je mi jedno, co říkají ostatní lidé, ale tohle je bez debat. Nikdy neřekl, že už nechce dál bojovat a ani nekroutil hlavou.“ – Oponoval svému krajanovi šestatřicetiletý rodák z Liverpoolu, jenž je velký kamarád Joshuy.

David „Hayemaker“ Haye (28-4-0, 26 KO) – „Padl na podlahu ringu, ale vstal na osm. Avšak obrátil se k sudímu zády. Tento jeho krok nechápu. Možná si myslel, že je v nějaké show a že se na něj bude soudce jen dívat a čekat. V takovéto situaci bych se nikdy k sudímu neotočil zády, protože bych se bál, že zastaví souboj.“ – Měl jednoznačný názor bývalý šampion křížové a těžké váhy.