Výsledky Londýn: Fury, Eubank a Walsh zničili své soupeře!

Fury vs HammerVčera jsme mohli sledovat parádní Londýnský galavečer boxu, kde všechny tři hlavní duely nabídly skvělou podívanou!

O2 Aréna (Millenium Dome), Greenwich, Londýn – Velká Británie
Těžká váha
Neporažená Britská jednička a světová trojkaTyson FURY (24-0-0, 18 KO) zničil v osmi kolech Německou jedničku Christiana HAMMERE (17-4-0, 10 KO) o bezproblému obhájil Mezinárodní titul WBO!

Fury prakticky od začátku zápasu dominoval a ačkoliv jel tak na 10% svého výkonu tak to stačilo. S Hammerem si hrál, dělal „opičky“ a byla na něm vidět skvělá příprava, nálada a síla. Bylo z něj cítit vysoké sebevědomí, které uměl prodat a bavil fanoušky nejen v hale, kterým na konci zápasu všem ještě zazpíval, což není poprvé co zpíval. Poprvé po zápase zazpíval Americkým fanouškům po vítězství nad Steve Cunninghamem!
Fury se výhrou posunul z páté pozice světového ratingu na pozici číslo 3!

Celý zápas Fury vs Hammer ⇓

Střední váha
Ruská jednička „Night Wolf“ Dmitry CHUDINOV (14-1-2, 9 KO) nestačil na Britskou šestku Chrise EUBANKA jr (19-1-0, 14 KO) a „předal“ mu tak prozatímní pás WBA!

Od začátku utkání byl aktivnější Rus, který se snažil útočit, ale Eubank mu neustále chytal ruce u těla, a vypadalo to na nudnou bitvu. Jenže přišlo 5. kolo a Eubank začal boxovat a Chudinov neměl šanci, co kolo, to výprask. Chudinov měl prasklé obočí nad levým okem v pozdějších kolech se přidalo i druhé. V 11 a 12. kole se Eubank snažil vší silou Chudinova knockoutovat, ale marně, dokonce rozhazoval rukama, aby dal najevo, že Chudinov je jak skála. Rozhodčí však sám zápas minutu před koncem ukončil, což nám přišlo vůči Chudinovi nefér a mohl už nechat zápas dojít bodům.

Celý zápas Chudinov vs Eubank jr ⇓

Super pérová váha
Neporažená Britská dvojka a světová třicítka „Destiny“ Liam WALSH (18-0-0, 12 KO) zničil krajana „Genius“ Joe MURRAYE (15-2-0, 6 KO) i v odvetě a obhájil Britské pásy BBBofC a Commonwealth!

Tentokrát to byl naprosto odlišný zápas než jejich první vzájemný duel v září 2013, který byl celý zápas vyrovnaný. Včera byl Walsh v mnohem lepší formě a Murraye téměř k ničemu nepustil a v 5-ti kolech ho prostě zničil a drží stále neporazitelnost v profi ringu.

5. kolo zápasu Walsh vs Murray⇓