Vyhecovaná odveta o šampiona WBC super welterové váhy mezi Harrisonem a Charlem je zde!

Ze soboty na neděli nás čeká hodně zajímavý galavečer v Kalifornském Ontariu, kde půjde o titul WBC super welterové váhy. Těšit se můžeme také na nigerijský přízrak těžké váhy.

Efe Ajagba (11-0-0, 9 KO) vs. Iago Kiladze (26-4-1, 18 KO) – Milovníci těžké váhy si o tomto víkendu přijdou také na své, když se do ringu postaví nigerijský knockoutér Efe Ajagba. Pětadvacetiletý příslib nejtěžší váhové kategorie zatím mezi profíky nezaváhal. V tomto roce si připsal již tři vítězství, když před limitem zničil veterána Amira Mansoura a Němce Michaela Wallische. Na body pak dokázal hodně slušně rozebrat i skvělého tureckého bojovníka Aliho Erena Demirezena a konec roku si hodlá vyšperkovat bitvou s Iagem Kiladzem. Třiatřicetiletý rodák z Gruzie žijící dlouhodobě v Los Angeles platí spíše za otloukánka špičkových borců, ale dokáže i nepříjemně potrápit. Adam Kowancki, Michael Hunter i Joe Joyce jej dokázali ukončit před limitem, ale v posledním souboji Kiladze nehezky potrápil neporaženého Kubánce Roberta Alfonsa a nakonec vydřel fantastickou remízu. V tomto případě se však žádné překvapení nečeká, takže ani nemrkejte, protože možná budeme svědky velkolepého knockoutu z rukavic obrovského Nigerijce.

Tony „Super Bad“ Harrison (28-2-0, 21 KO) vs. Jermell „Iron Man“ Charlo (32-1-0, 16 KO) – V hlavním taháku večera se fanoušci mohou těšit na opravdu vyhrocenou odvetu mezi aktuálním šampionem WBC Tonym Harrisonem a bývalým šampionem Jermellem Charlem. Devětadvacetiletý „Iron Man“ nečekaně v prvním duelu padl na body, když na Harrisona nestačil v poměru 2x 115-113 a 116-112. Nyní oba borce čeká odveta, která bude extrémně vyhrocená, protože oba válečníci na sebe plivou, kde se jen dá. „Knockoutuju tě!“ – Křičel na svého krajana mladší Charlo na tiskové konferenci. „Nechci ho kncokoutovat. Já ho prostě knockoutuju.“ – Pokračoval bojovně naladěný rodák z Texasu. A ani Harrsion nezůstal se svým proslovem pozadu. „Bodový sudí řekli, že jsem vyhrál, tak jsem prostě vyhrál. Nemyslím si, že musím něco měnit. Udělám to samé, co jsem udělal minule. Připravím mu bolestný večer. Nezajímá mě, co říká on, nebo jeho tým. Jsem tu, abych jej zdolal znovu.“ – Hlásil rodák z Detrotiu, který je však podle sázkových kanceláří opět outsiderem. Uhájí Harrison svůj pás šampiona, nebo Charlo napraví svoje první zaváhání mezi profíky?