Vtrhne Tyson Fury do světa MMA? Souboj s ním chce i šampion UFC Stipe Miočič!

Debut Tysona „Gypsy King“ Furyho (29-0-1, 20 KO) v MMA začíná nabírat na obrátkách. Nyní si o souboj s ním řekl i úřadující šampion UFC Stipe Miočič. Dočkáme se dalšího střetu dvou světů bojových sportů?

Bývalý světový šampion těžké váhy a aktuální světová pětka Tyson Fury v poslední době doslova rozpoutal zběsilou debatu o tom, kam povedou jeho další kroky. Před nedávnem se představil ve slavné wrestlingové lize WWE, kde zdolal místní hvězdu Brauna Strowmana a nyní si pohrává s myšlenkou debutu v MMA. Přitom má jednatřicetiletý rodák z Manchesteru před sebou další velkou výzvu v podobě odvetného souboje s aktuálním šampionem WBC Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (41-0-1, 40 KO). O souboj s ním však projevil zájem i další šampion, král UFC, Stipe Miočič.

„Slyšel jsem, že Tyson Fury chce vstoupit do světa MMA. Libí se mi nové výzvy. Rád bych si to s ním zkusil v postoji. Je to skvělý bojovník, dobrý chlap a já věřím, že by jsme předvedli skvělou show.“ – Prozradil sedmatřicetiletý Američan s chorvatskými kořeny. Toho by měla v rámci UFC čekat trilogie s Danielem Cormierem, ale šampion by mnohem radši změřil síly s hvězdou rohovnického sportu. „Cormiera jsem zničil, neúprosně jsem ho knockoutoval. V našem prvním souboji jsem neměl štěstí. Chytil mě hned prvním úderem, ale v druhém souboji jsem jednoznačně vyhrál. Nyní mě až tak nezajímá souboj s Cormierem, protože bych měl větší zájem o střet s Tysonem Furym.“ – Dokončil své povídání šampion těžké váhy UFC. Dočkáme se dalšího střetu dvou světů bojových sportů, ovšem tentokrát na kolbišti v oktagonu?