Vstupenky v prodeji! Galavečer v Plzni se blíží!

Den rváčů 7Den rváčů: Rivalové 7 otevřou své brány již 16. prosince v plzeňské Lokomotivě a v ringu uvidíme jak prestižní titulové souboje Václav Pejsar vs Pavel Šour a Vladimír Řezníček vs Vasil Ducár, tak taky návrat krále a plzeňské legendy, kterou je Honza Kalaš!

16.12.2017 Lokomotiva Plzeň, Česká republika
Den rváčů: Rivalové 7
Vstupenky v prodeji zde: www.ticketportal.cz
Oficiální web: www.denrvacu.cz

Oficiální FB: Den rváčů 

Pavel Šour vs Václav Pejsar a Vladimír Řezníček vs Vasil Ducár

Všechny milovníky bojových sportů a především ty Plzeňské čeká nevídaná podívaná. Domácí galavečer Den Rváčů, čeká v pořadí již sedmý díl a z toho podruhé Vás bude vítat v hale Lokomotivy.

Na galavečeru si užijete profesionální zápasy v boxu, kickboxu a thajském boxu. Čekají nás 2 titulové zápasy v profesionálním boxu.

Křížová váha – Titul ČUBP
Vladimír Řezníček vs Vasil Ducár
Česká jednička Vladimír ŘEZNÍČEK (7-2-1, 3 KO) a česká neporažená dvojka Vasil DUCÁR (4-0-0, 4 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český pás České Unie Boxerů Profesionálů!

Těžká váha – Titul ČUBP
Pavel Šour vs Václav Pejsar
Česká neporažená jednička “Pablo” Pavel ŠOUR (6-0-0, 5 KO) a česká dvojka držitel českého titulu Václav PEJSAR (11-5-0, 9 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český pás České Unie Boxerů Profesionálů!

Kickboxerské zápasy ale nezůstanou pozadu. V jednáním je hned další zápas o interkontinentálního mistra organizace WKN, který bude v podání Jana Greisigera (G-titan Žatec).
Ženské plzeňské barvy bude hájit několikanásobná Mistryně světa Martina Jindrová (TKBC Praha).

Potvrzený zápas má také Petr Kraft (ATOMGYM) podle pravidel K-1, který vyzval Mistra světa Petra Kareše (IRON FIGHTERS) a bude se tímto chtít nominovat do České reprezentace.

Hlavní „bombou“ je ale návrat plzeňské krále Honzy Kalaše (ATOMGYM), který se po 11 letech vrací zpět do ringu. Bývalý národní šampion, vicemistr Evropy a medailista z Mistrovství světa v kickboxu je v plné přípravě na další zápas.