Vrátí se Albert Sosnowski?

Bývalý Evropský s větový šampión Albert Sosnowski (49-9-0, 2 KO) přemýšlí o návratu mezi šestnáct provazů. Chtěl by se vítězně rozloučit se svými fanoušky! Video!

„Chtěl bych se vítězně rozloučit se svými fanoušky a uzavřít definitivně tuto kapitolu. Pokud se objeví zajímavá nabídka k takovému zápasu, tak jsem připraven se ještě jednou vrátit zpět. Prozatím mi však taková nabídka nepřišla“ řekl „The Dragon“ Sosnowski

41lety Polák stál naposledy v ringu 9. září 2017, kdy prohrál v prvním kole knockoutem s neporaženým krajanem Lukaszem Rozanskim (11-0-0, 10 KO)

Polský boxer za svou kariéru získal prestižní Evropský titul EBU nebo světový pás organizace WBF v těžké váze. Dvakrát neúspěšně bojoval o polský národní titul, nejdříve v roce 2014 podlehl před limitem s Marcinem Rekowskim a o dva roky později s Andrzejem Wawrzykem.

V roce 2010 se dostal do podvědomí širšího spektra fanoušků díky souboji s Legendárním Ukrajincem Vitali Klitschkem, se kterým bojoval o světový titul organizace WBC. Úřadující šampión však Sosnowskiho ukončil knockoutem v desátém kole.