Virtuální turnaj The eWBSS Heavyweight Legends začíná již zítra! Startovka je pořádně našlapaná!

Vedení WBSS se rozhodlo uskutečnit zajímavý virtuální turnaj legend těžkých vah. Ten bude simulován skrze hru EA Sports Fight Night Champion a můžeme se začít těšit na startovku nabitou hvězdnými jmény. Jak dopadl los a co nás tedy čeká?

S hodně zajímavým řešením aktuální situace přišlo vedení boxerské ligy mistrů WBSS, které se rozhodlo uspořádat virtuální turnaj legend těžké váhy. „eWBSS Heavyweight Legends“ bude simulován skrze hru EA Sports Fight Night Champion a představí se zde osm největších legend těžké váhy. Los už máme za sebou a zítra nás čeká první čtvrtfinále. Co si tedy vedení World Boxing Super Series pro nás připravilo? Kdo se stane součástí legendární osmičky, která si to rozdá a trofej Muhammada Aliho? Pojďme se tedy společně podívat na to, jaký je program turnaje.

Muhammad „The Greatest“ Ali (56-5-0, 37 KO) vs. Evander „The Real Deal“ Holyfield (44-10-2, 29 KO) – Absolutní pecka hned na úvod turnaje. Již v pondělí 23.3.2020 se v 18:00 utká „Ten Největší“ Muhammad Ali s absolutním šampionem křížové váhy a čtyřnásobným šampionem těžké váhy Evanderem Holyfieldem.

Lennox „The Lion“ Lewis (41-2-1, 32 KO) vs. „Smokin“ Joe Frazier (32-4-1, 27 KO) – Další špičková lahůdka nás čeká již v úterý 24.3.2020 v 18:00, kdy se střetne trojnásobný šampion těžké váhy Lennox Lewis s legendou a přemožitelem Muhammada Aliho, Joe Frazierem.

„Iron“ Mike Tyson (50-6-0, 44 KO) vs. Eric „Butterbean“ Esch (77-10-4, 58 KO) – Knockoutérská řež nás čeká ve středu 25.3.2020 v 18:00. Všemi milované „Zvíře“, „The Baddest Man on the Planet“ a nejmladší šampion těžké váhy Mike Tyson se střetne s nenápadným, ale přesto velice nebezpečným tlouštíkem Ericem Eschem alias „Butterbeanem“. Nenechte se zmást zevnějškem tohoto borce, protože ve svých pažích skrývá opravdové dynamity.

David „Hayemaker“ Haye (28-4-0, 26 KO) vs. „Big“ George Foreman (76-5-0, 68 KO) – Nejtěžší los dostal asi bývalý šampion křížové a těžké váhy David Haye. Britský rychlík je sice zvyklý bojovat s řádnými obry, ale zrovna nejstarší mistr světa těžké váhy George Foreman je tvrdý test. Muž, který svými pěstmi drtil skály a čelisti svých soupeřů je jedním z kandidátů na celkové vítězství. Čtvrtý souboj je naplánovaný na čtvrtek 26.3.2020 v 18:00.

Každý z těchto soubojů bude živě vysílán na facebookovém profilu WBSS v 18:00 (Odkaz ZDE) a my vám postupně budeme přinášet výsledky a záznamy jednotlivých duelů. WBSS šikovně zapláclo díru na aktuálně prázdném trhu a fanoušci tak v období karantény mohou aspoň zjistit, kdo z legendárních obrů byl tím nejlepším. Samozřejmě s trochou nadsázky, protože pořád jde jen o herní simulaci. Do komentářů pak určitě hlasujte, kdo je vaším favoritem v tomto netypickém turnaji.