Virgil Hunter pomůže Breazealovi s přípravou na šampiona!

Renomovaný trenér Virgil Hunter pomůže s přípravou Dominica „Trouble“ Breazeala (20-1-0, 18 KO) na souboj s šampionem WBC, Deontayem „The Bronze Bomber“ Wilderem (40-0-1, 39 KO). Duel se uskuteční 18.5.2019 v newyorské hale Barclays Center.

Jeden z nejznámějších a nejuznávanějších trenérů světa šestnácti provazů, Virgil Hunter, pomůže s přípravou třiatřicetiletému a dva metry vysokému chasníkovi na jeho druhou titulovou šanci. První šanci na titul dostal rodák z Glendale již v roce 2016, kdy o pás IBF nestačil na šampiona Anthonyho Joshuu a padl s ním technickým knockoutem v sedmém dějství. Ovšem je třeba dodat, že Breazeale má skutečné srdce šampiona, což ostatně ukázal i v duelech s Amirem Mansourem, či Izuagbem Ugonohem.

V rohu tentokrát bude mít trenérskou ikonu, která připravovala jedny z největších bojovníků. Andre Ward, Amir Khan, Demetrius Andrade, Andre Berto, či Abner Mares. Toť výčet těch nejslavnějších jmen. „ Je před námi velká výzva. S Dominicem jsem se setkal minulý měsíc a po několika setkáních se ukázalo, že se shodneme na tom, co je potřeba změnit a zlepšit. Dominic pracuje velice tvrdě. Je si vědom toho, že je před ním velká šance, kterou nemůže nechat jen tak být. Zároveň si je vědom rizika. Nemůže se dočkat boje.“ – Prohlásil na tiskové konferenci pětašedesátiletý kouč.