Víkendové bitvy! V akci Kovalev, Alvarez, ale i Okolie!

O tomto víkendu nás čeká další porce velice zajímavých duelů, zejména pak odvetný střet ruského „Krushera“ Sergeye Kovaleva (32-3-1, 28 KO) s kolumbijským tanečníkem Eleiderem Alvarezem (24-0-0, 12 KO). Také nás čeká další duel mladé naděje křížové váhy Lawrence Okolieho (10-0-0, 7 KO)

Kolumbijská „Bouře“ bude poprvé hájit svůj pás WBO, který uzmula ruskému bijci loni v srpnu. Oba borci se střetnou zítra v americkém Texasu. Rus však v posledních dnech řeší jednu velkou nepříjemnost a tou je napadení americké herečky. Otázkou tak bude, jak se to podepíše na jeho výkonu a jestli nebude hlavou tak trošku jinde. To Alvarez je v naprosté pohodě. Jeho krajan a velký kamarád Oscar Rivas, se kterým se připravoval, v lednu tohoto roku deklasoval Bryanta Jenningse a on se chystá na podobnou věc. Je pravdou, že v prvním zápase tahal za kratší konec, ale nutno dodat, že nejspíše čekal až Kovalev trošku povadne, aby jej v sedmém kole senzačně ukončil. V ringu bude s oběma borci stát velezkušený ringový sudí Luis Pabon.

O kousek dál přes Atlantik se v Londýně střetne velký talent křížové váhy Lawrence Okolie se zkušeným maďarským válečníkem Tamasem Lodim (20-11-2, 17 KO). Britský borec bude v tomto duelu bránit svůj titul WBA Continental a je jasným favoritem. Avšak nedobré by bylo podceňovat Maďara, který má ve svém rekordu jména jako Morcmeck, Makabu, Gevor, Tabiti, či ruské duo Chakhiev, Vlasov. Zejména Rakhima Chakhieva trápil všech dvanáct vypsaných kol. Okolie ve své profesionální kariéře nezaváhal. V ringu s ním vydrželi všech dvanáct vypsaných kol jen zkušený a plechový Matty Askin, Isaac Chamberlain a Blaise Mendouo.