Video: Tony Bellew a David Price ovládli duely v Liverpoolu!

Václav Pejsar vs David PriceNa galavečeru v Liverpoolu úřadovali jak Bellew tak Price. Tony Bellew knockoutoval ve 3. kole Ilunga Makabu a získal pás WBC a David Price porazil technickým KO českou jedničku Václava Pejsara.

David Price and Tony BellewMáme za sebou velmi očekávaný galavečer z britského Liverpoolu, především pro českého fanouška byl zajímavý právě kvůli účasti české jedničky Václava Pejsara s domácí hvězdou Davidem Price.Václav Pejsar
Bohužel zápas trval pouze necelá dvě kola. Pejsar bojoval jako lev, ale nervozita, výšková převaha a britské prostředí sehrálo velkou roli v neprospěch českého borce.
Price poslal českou jedničku do počítání poprvé v prvním kole a bylo vidět, že to s Pejsarem otřáslo, ale kolo nakonec bez problému doboxoval. Ve druhém kole Pejsar přišlápl plyn a několika tvrdými kombinacemi se vracel do zápasu, ovšem v polovině kola přišla tvrdá rána na bradu, která zápas ukončila.
Václav Pejsar vs David PriceVáclav Pejsar rozhodně ostudu neudělal, ba naopak má cenné zkušenosti do dalších zápasů. Ukázal srdce bojovníka i když tréma a další okolnosti hráli velkou roli, tak předvedl výkon, za který se rozhodně nemusí stydět a budeme se těšit na další zápasy tohoto borce.
Naopak Price si spravil chuť po loňském knockoutu od Erkana Tepera a brzy bychom jej měli vidět v zápase o britský titul.

Nástup Václava Pejsara a Davida Price do ringu ⇓

Celý zápas Václav Pejsar vs David Price ⇓
src=“https://www.proboxing.cz/wp-content/uploads/2016/05/Václav-Pejsar-3.jpg“ alt=“Václav Pejsar vs David Price“ width=“790″ height=“528″ /> Václav Pejsar vs David Price Václav Pejsar vs David Price Václav Pejsar vs David Price

Titulový zápas v křížové váze ovládl s přehledem Tony Bellew, který knockoutoval ve 3. kole Ilunga Makabu a získal pás WBC. Ten byl uvolněn po zraněném Grigory Drozdovi, ten má ale po uzdravení přednostní právo Bellewa vyzvat.
Celý zápas ⇓
Tony Bellew vs Ilunga MakabuTony Bellew vs Ilunga Makabu