VIDEO: Povetkin a Lebedev dominovali! Durodola a Afalobi překvapili!

Alexander Povetkin vs Mariusz WachMáme za sebou parádní galavečer v Ruské Kazani, kde nebylo nouze o překvapení, ale hlavně o parádní box. Jediným sporným okamžikem byl zápas mezi Eduardem Troyanovskym a Cesarem Cuencou.

4.11.2015 – Basket-Hall Aréna, Kazaň – Rusko
Alexander Povetkin vs Mariusz Wach
Alexander Povetkin ve své obhajobě stříbrného pásu WBC celý zápas dominoval a nedal polskému obrovi šanci a vyhrál technickým KO ve 12. kole, když lékař správně nepustil Wacha zpět do ringu.

Denis Lebedev vs Lateef Kayode
Denis Lebedev celý zápas určoval zesilující tempo. V 7. a 8. kole poslal svého soupeře na zem a také v 8. kole zápas ukončil technickým knockoutem a obhájil titul WBA v křížové váze.

Rakhim Chakhkiev vs Ola Afolabi
Domácí ruský boxer nastupoval do zápasu jako jasný favorit a průběh duelu tomu i jasně nasvědčoval. Ovšem v 5. kole odešel fyzicky, čehož využil zkušený Ola Afolabi a domácího bijce parádně knockoutoval a obral ho o titul IBO křížové váhy.

Dmitry Kudryashov vs Olanrewaju Durodola
Tento zápas nabídl boj o uvolněný stříbrný pás WBC. Favoritem byl domácí neporažený knockouter Kudryashov. V prvním kole jasně dominoval, ale v kole druhém se role otočili a Nigerijec svého soupeře zničil technickým KO.

Eduard Troyanovsky vs Cesar Rene Cuenca
Tento zápas o tituly IBO a IBF super lehké váze skončil velice prazláštně. Cuenca v 6 kole strhl Troyanovského a ten ho měl udečit kolenem do hlavy. Cuenca následně odmítl boxovat, že je otřesen a rozhodčí zápas ukončil jako technický knouckout a výhra připadla Ruskému boxerovi.