Video: Kownacki vs Helenius!

Dnes se zpětně podíváme na zápas těžkých vah Adam Kownacki vs Robert Helenius. Tento zápas nabídl velmi překvapivý výsledek, když finský boxer zničil před limitem favorizovaného Poláka! Video a galerie!

7.3.2020 – Barclays Center, Brooklyn, USA
Těžká váha
Adam Kownacki vs Robert Helenius

Finská noční můra Robert Helenius (30-3-0, 19 KO) v posledních letech nepředvádí ty nejlepší možné výkony, na které jsme bývaly zvyklí a když se domluvil zápas s neporaženým Adamem Kownackim (20-1-0, 15 KO), všichni si klepali na čelo.

Jenže Helenius v březnu dokázal papírového favorita porazit před limitem, což ho posunulo na šestnácté místo těžké váhy a ve svých 36 letech díky této výhře může ještě pomýšlet na nějaké zajímavé duely.

Oba aktéři následně svůj výkon komentovali slovy:

“Věděl jsem, že jsem ho tvrdě zasáhl. Bylo jasné, že prostě musím pokračovat a dodělat ho a to se mi i povedlo,” řekl Helenius

“Nebyla to moje noc. Je to těžký sport a dnes mi prostě nezafungovalo vše podle plánu. Byla to pro mě další zajímavá zkušenost a brzy se vrátím zpět a budu znova vítězit” řekl Kownacki.

Po vyhraném duelu se začalo spekoluvat o odvetě, kterou chtěl především poprvé v kariéře poražený polský bijec a Helenius byl pro. Jenže pak přišla pandemie koronaviru a z domlouvání není nic.