Video: Katie Taylor pohodlně obhájila tituly!

Irská královna lehké váhy obhájila všechny čtyři tituly, když jasně vybodovala neporaženou Miriam Gutierrez. Tituly obhájila také Terri Harper a šampiónkou se stala i Rachel Ball. Galerie a video v článku!

14.11.2020 – Wembley Aréna, Londýn, UK
Lehká váha
Katie Taylor vs Katharina Gutierrez

Victor Loughlin 99:91
Mark Lyson 100:90
Robert Williams 100:89

Čtyřiatřicetiletá neporažená šampiónka Katie Taylor (17-0-0, 6 KO) opět jednoznačně obhájila světové tituly WBA, WBO, WBC a IBF v lehké váze, když v desetikolové bitvě vybodovala španělskou soupeřku Miriam Gutierrez (13-1-0, 5 KO).

Zápas měla domácí hvězda jasně pod kontrolou a jasně určovala tempo zápasu. Španělka se prakticky na nic vážnějšího nezmohla a ve čtvrtém kole se dostala do počítaní po skvělé kombinaci Taylor. Taylor tak je již tři roky světovou šampiónkou a budeme čekat na to, zdali se neposune do vyšší váhové kategorie.


Super pérová váha
Terri Harper vs Katharina Thanderz

Tento zajímavý duel dvou neporažených boxerek nakonec skončil jednoznačnou záležitostí. Britská jednička Terri Harper (11-0-1, 6 KO) jasně svou norskou soupeřku Katharina Thanderz (13-1-0, 2 KO) převálcovala a rozhodčí Victor Loughlin duel ukončil v devátém kole pro jasnou převahu šampiónky, která tak obhájila pásy WBC a IBO v super pérové váze.


Super bantamová váha
Rachel Ball vs Jorgelina Guanini

John Latham 99:91
Victor Loughlin 99:91
Mark Lyson 99:92

O prozatímní titul WBC bojovala v tomto duelu pouze Rachel Ball (7-1-0, 0 KO), neboť argentinská soupeřka Jorgelina Guanini (9-2-2, 1 KO) nesplnila váhový limit. Zápas byl stejně jako v předchozích duelech jednoznačný a Ball se tak stala prozatímní šampiónkou super bantamové váhy a oficiální vyzyvatelkou šampiónky z Mexika Yamileth Mercado.