VIDEO: Joshua i Ruiz předvedli svoji formu fanouškům na otevřeném tréninku!

Král těžké váhy a šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO, Anthony „AJ“ Joshua (22-0-0, 21 KO) a jeho americko-mexický vyzývatel, Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (32-1-0, 21 KO), předvedli svoji formu na otevřeném tréninku před sobotní bitvou.

Celý svět s napětím očekává, jak si současný král těžké váhy poradí s devětadvacetiletým vyzývatelem. Andy Ruiz Jr. patří mezi ty méně výrazné bojovníky, u kterých nikdy neuslyšíte přehnané vyhlášení, ovšem jeho styl boje a rychlé ruce mohou být opravdovým oříškem pro šampiona. Sám Američan s mexickými kořeny, jenž okupuje čtrnáctou příčku nejtěžší váhové divize, si svoje přednosti uvědomuje a šampiona varuje. „Šokoval jsem Parkera. Sem si jistý, že si nemyslel, že to bude takto těžké. Ve skutečnosti si myslel, že půjde o snadnou bitvu.“ – Začal své povídání rodák z Kalifornie.

„Nikdy jsem nebyl knockoutován. Je mi stále teprve devětadvacet let a nikdy jsem nebyl ani zraněn v boji. Toto bude nejtěžší duel mé kariéry, ale jsem si jistý, že mohu šokovat svět. V mém srdci pevně věřím, že mohu vyhrát a já také vyhraji. Tohle bude největší překvapení na světě. Budu první borec z těžké váhy, který zastaví Antahonyho Joshuu. V Americe musíte mít sen a jít si tvrdě za ním. Jsem hodný kluk z dobré rodiny, ale uvnitř ringu jsem zvíře. Anthony buď připravený a nepřehlížej mě. Jsem sice malý a tlustý chlapec, ale jsem rychlejší než blesk.“ – Vyslal varování sympatický mladík, který nahradil dopingového hříšníka, Jarrella Millera.