VIDEO: Gorman a Dubois předvedli svoji formu na otevřeném tréninku před sobotní bitvou!

Již tento víkend změří v O2 Aréně své síly dvě britské naděje těžké váhy. Teprve jednadvacetiletý Daniel „Dynamite“ Dubois (11-0-0, 10 KO) zkříží své rukavice s o rok starším Nathanem Gromanem (16-0-0, 11 KO), se kterým si to rozdá o uvolněný britský titul BBBofC.

Daniel Dubois: „Gorman je nezáživným bojovníkem, on nikdy nebude zábavný. Neumí se porvat a proto nikdy nebude zábavné jej sledovat. Můj minulý soupeř Richard Lartey prohlásil, že jsem bojoval jen s dětskými výživami a toto označení přesně sedí na Gormana. Bude to snadná práce.“ – Rozpovídal se jednadvacetiletý „Dynamite“.

Nathan Gorman: „Nedávno jsme oslavil své třiadvacáté narozeniny. Byl jsem daleko od rodiny a nemohl jsem si vychutnat ani dort. Respektive jsem ho chtěl sníst, ale můj trenér Ricky Hatton by jistě nebyl rád. Daniel ví, že musí trénovat opravdu tvrdě, aby mě porazil a já zase vím, že si jdu pro ten pás. Podle něj jsem nezajímavý, nezábavný a nudný, ale co řekne po tom, co jej porazím?“ – Odpověděl na dálku svému mladšímu rivalovi Gorman.