Video: Garcia, Vasquez a Breazeale ovládli noční zápasy!

dominic-breazeale-vs-amir-mansour-01-photo-by-naoki-fukudaTak máme za sebou zajímavý galavečer boxu v Los Angeles, kde dva duely skončili pro zranění a jeden na body! Garcia získat titul WBC, Breazeale Americký titul WBC a Vasquez ovládl eliminační duel WBC!

VÝSLEDEK – Staples Center, Los Angeles, California – USA
Velterová váha
Neporažená světová sedmička „Swift“ Danny GARCIA (32-0-0, 18 KO) vybodoval 3x 116:112 Roberta GUERRERA (33-4-1, 18 KO) a získal tak uvolněný titul WBC po legendárním Floydovi Mayweatherovi!

VÝSLEDEK – Staples Center, Los Angeles, California – USA
Velterová váha
Světová neporažená 26 „The Who Can Mexican“ Sammy VASQUEZ (21-0-0, 15 KO) porazil v 6. kole technickým KO Aarona MARTINEZE (20-5-1, 4 KO) a vyhrál tak semifinálový eliminační zápas organizace WBC!
Martinez si v 6. kole poranil levou ruku a do 7. kola již nemohl nastoupit a zápas tak byl ukončen.

VÝSLEDEK – Staples Center, Los Angeles, California – USA
Těžká váha
Neporažená americká dvanáctka „Trouble“ Dominic BREAZEALE (17-0-0, 15 KO) porazil v 5. kole technickým KO veterána Amira MANSOURA (22-2-1, 16 KO) a získal tak Kontinentální americký titul WBC!
Mansour byl od začátku zápasu a v jeho průběhu a malinko více aktivnějším boxerem, ale na konci pátého kola mu Breazeale zlomil tvrdou pravačkou čelist a Mansour tak do šestého kola nenastoupil.