Video: Fortuana v šesti kolech zničil Torrese!

Bývalý světový šampión pérové a super pérové váhy, Dominikánec Javier Fortuna zničil na galavečeru v Los Angeles v šesti kolech mexického boxera Antonia Lozadu Torrese! Video v článku!

21.11.2020 – Staples Center, Los Angeles, USA
Lehká váha
Javier Fortuna vs Antonio Lozada Torres

Dominikánská jednička a světová jedenáctka „El Abejon“ Javier Fortuna (36-2-1, 25 KO) se v noci po roční pauze vrátil mezi šestnáct provazů a do cesty se mu postavil mexický boxer „Kns Jr“ Antonio Lozada Torres (40-5-1, 34 KO).

Bývalý šampión dvou váhových kategorií byl tím lepším v ringu, nicméně Torres, kterému patří až 222. pozice světového ratingu se nenechal zahanbit a bojoval jako lev.

V šestém kole započal sérii přesných úderů Torres, který se tím vystřílel a následně převzal otěže Fortuna a velkou porcí přesných úderů zatlačil Mexičana do rohu a americký ringový Gerard White Torrese odmával.

Fortuna si tak připsal třetí vítězství v řadě, po porážce s Robertem Easterem před třemi lety. Dominikánský boxer po zápase řekl, že chce opět bojovat o titul. Nicméně lehká váha je momentálně velmi našlapaná. V lehké váze jsou například Teofimo Lopez, Gervonta Davis, Vasyl Lomachenko, Ryan Garcia a další.