VIDEO: Dubois-Gorman a Joyce-Jennings stanuli tváří v tvář!

Již 13.7.2019 se na galavečeru v londýnské O2 Aréně potkají čtyři těžké váhy. Nathan Gorman (16-0-0, 11 KO) se utká s Danielem Duboisem (11-0-0, 10 KO). Stříbrného olympijského medailistu, Joa Joyce (9-0-0, 9 KO), prověří Američan, Bryant Jennings (24-3-0, 14 KO).

„Tohle by měl být můj nejtěžší souboj profesionální kariéry. Jennings si prošel velkými souboji. Wladimira Klitschka hodně potrápil ještě před tím, než jej zdolal Tyson Fury. Respektuji Bryanta za to, že tento souboj přijal.“ – Prohlásil třiatřicetiletý rodák z Londýna. Po dvou čtyřicetiletých veteránech čeká britský „Kolos“ opravdová prověrka v podobě čtyřiatřicetiletého zkušeného Američana. Jennings se vrací do ringu po lednové porážce z rukavic Oscara Rivase, jenž jej dokázal ukončit v posledním dějství. Borec s přezdívkou „By-By“ by však mohl o rok mladšího rivala potrápit, hlavně rychlostně.

Na stejném galavečeru se představí i dvě naděje britské těžké váhy. Jedenadvacetiletý Daniel „Dynamite“ Dubois se střetne s o rok starším Nathanem Gormanem a jeden z těchto borců přijde o čistý rekord. Tady už tolik pokory a respektu mezi bojovníky nenajdeme. „Je to velký a nudný bojovník. Nikdy nebude zábavný a lidé jej nechtějí sledovat. Nepředvádí vzrušující souboje. Každý souboj vyvolává emoce a konkrétně tento souboj Britové chtějí, takže uvidíme.“ – Rozpovídal se borec s přezdívkou „Dynamite“. Není tajemstvím, že oba borci spolu trénovali v amatérském týmu Velké Británie, tudíž se hodně dobře znají.