VIDEO a GALERIE: Kovalev a Groves dominovali!

Sergey Kovalev vs Jean PascalSergey Kovalev zdemoloval Pascala i podruhé, George Groves zničil Itala Andreu De Luisu v 5ti kolech, když jeho trenér vhodil do ringu ručník!

VÝSLEDEK – Bell Centre, Montreal, Quebec
Polotěžká váha
Neporažená ruská a světová jednička „Krusher“ Sergey KOVALEV (29-0-1, 26 KO) zničil i podruhé Jeana PASCALA (30-4-1, 17 KO) a pohodlně obhájil tituly WBA super, WBO a IBF!
Kovalev nedal Kanaďanovi sebemenší příležitost a trenér Pascala po sedmém kole zápas raději ukončil. Kovalev si tak připsal 29. výhru v profiringu a 26. před limitem!
Nyní budeme doufat, že se domluví s Adonisem Stevensonem na sjednocujícím zápasy, neboť Stevenson drží titul WBC!

Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal Sergey Kovalev v Jean Pascal

VÝSLEDEK – Copper Box Aréna, Londýn- Velká Británie
Super střední váha
Světová devítka “Saint George“ George GROVES (22-3-0, 17 KO) zničil italskou dvojku Andrea Di LUISA (18-4-0, 14 KO) technickým KO v 5. kole!
Groves od začátku jasně dominoval a postupně svého soupeře demoloval. Luisa byl 3x počítán a nakonec v 5. kole jeho otec a trenér v jedné osobě vhodil do ringu ručník a zápas ukončil.
George Groves vs Andrea Di Luisa George Groves vs Andrea Di Luisa George Groves vs Andrea Di Luisa George Groves vs Andrea Di Luisa George Groves vs Andrea Di Luisa George Groves vs Andrea Di Luisa George Groves vs Andrea Di Luisa George Groves vs Andrea Di Luisa