Veterán Briggs opět v ringu!

Shannon Briggs vs Michael Marrone43 letý Americký veterán „The Cannon“ Briggs se příští měsíc vrací do ringu. Jeho soupeřem bude krajan ze třetí stovky světového ratingu Michael Marrone!

5.9.2015 – Seminole Hard Rock Hotel and Casino, Hollywood, Florida
Těžká váha
Američan „The Cannon“ Shannon BRIGGS (58-6-1, 51 KO) a jeho krajan Michael MARRONE (21-4-0, 15 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě na Floridě!

Briggs stál od návratu v dubnu 2014 již 7x v ringu a všechny duely jasně ovládl. Až na Brazilce Raphaela Zumbana Lova, porazil všechny své soupeře před limitem v 1. kole, Brazilce až na body, ale i tak to byla jednoznačná záležitost.
V tomto duelu je opět jednoznačným favoritem ať už se jedná o výdrž, sílu úderu nebo zkušenosti. Jeho soupeř Michael Marrone se sice v roce 2011 utkal o titul mistra světa organizace WBA s Panamským boxerem Guillermo Jonesem, ovšem vydržel pouhých 6 kol a byl to prakticky jediný těžký soupeř v jeho kariéře. Ještě bychom mohli zmínit duel s Francescem Pianetou, ve kterém prohrál technickým KO ve 2. kole.Shannon Briggs vs Michael Marrone Shannon Briggs vs Michael Marrone Shannon Briggs vs Michael Marrone Shannon Briggs vs Michael Marrone Shannon Briggs vs Michael Marrone Shannon Briggs vs Michael Marrone

28.3.1998 Lennox Lewis vs Shannon Briggs o titul WBA ⇓

16.10.2010 Vitali Klitschko vs Shannon Briggs o titul WBC ⇓