Veřejný trénink: Kubrat Pulev!

Kubrat Pulev vs Dereck ChisoraJiž příští týden nás čeká souboj o Evropský pás EBU mezi Kubratem Pulevem a Dereckem Chisorou. Nyní se podíváme na galerii z veřejného tréninku bulharské jedničky.

7.5.2016 Barclaycard Aréna, Hamburg, Německo
Těžká váha
Bulharská jednička a světová pětka „The Cobra“ Kubrat PULEV (22-1-0, 12 KO) a britská trojka „Del Boy“ Dereck CHISORA (25-5-0, 17 KO) se utkají ve 12ti kolovém eliminačním souboji IBF o Evropský titul EBU!Dereck Chisora vs Kubrat Pulev

Kubrat Pulev poznal v profesionálním ringu pouze jednoho přemožitele a tím byl 15. listopadu 2014 Wladimir Klitschko, který jej skvěle sestřelil v pátém kole.

Kubrat Pulev vs Dereck Chisora

Mezi TOP boxery ho katapultoval rok 2012, kdy překvapivě před limitem shodně knockoutoval v 11. kole Alexandere Dimitrenka a Alexandera Ustinova.

Kubrat Pulev vs Dereck Chisora

Naposledy stál v ringu 5. prosince 2015 kdy hned v prvním kole sestřelil Američana Maurice Harrise. Nyní ho však čeká nebezpečný brit Dereck Chisora.

Kubrat Pulev vs Dereck Chisora

Chisora měl již pás EBU v držení v roce 2013, kdy ho získal nad Edmundem Gerberem z Německa. o rok později o něj přišel v zápase s aktuálním světovým šampiónem Tysonem Fury.

Kubrat Pulev vs Dereck Chisora

Chisora stál naposledy v ringu letos v lednu, kdy si pohrál ve dvou kolech s neškodným Maďarem Andrasem Csomorem. Získá opět Evropský pás EBU?

Kubrat Pulev vs Dereck Chisora Kubrat Pulev vs Dereck Chisora Kubrat Pulev vs Dereck Chisora Kubrat Pulev vs Dereck Chisora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *