Veřejný trénink: Kubrat Pulev!

Kubrat Pulev vs Dereck ChisoraJiž příští týden nás čeká souboj o Evropský pás EBU mezi Kubratem Pulevem a Dereckem Chisorou. Nyní se podíváme na galerii z veřejného tréninku bulharské jedničky.

7.5.2016 Barclaycard Aréna, Hamburg, Německo
Těžká váha
Bulharská jednička a světová pětka „The Cobra“ Kubrat PULEV (22-1-0, 12 KO) a britská trojka „Del Boy“ Dereck CHISORA (25-5-0, 17 KO) se utkají ve 12ti kolovém eliminačním souboji IBF o Evropský titul EBU!Dereck Chisora vs Kubrat Pulev

Kubrat Pulev poznal v profesionálním ringu pouze jednoho přemožitele a tím byl 15. listopadu 2014 Wladimir Klitschko, který jej skvěle sestřelil v pátém kole.

Kubrat Pulev vs Dereck Chisora

Mezi TOP boxery ho katapultoval rok 2012, kdy překvapivě před limitem shodně knockoutoval v 11. kole Alexandere Dimitrenka a Alexandera Ustinova.

Kubrat Pulev vs Dereck Chisora

Naposledy stál v ringu 5. prosince 2015 kdy hned v prvním kole sestřelil Američana Maurice Harrise. Nyní ho však čeká nebezpečný brit Dereck Chisora.

Kubrat Pulev vs Dereck Chisora

Chisora měl již pás EBU v držení v roce 2013, kdy ho získal nad Edmundem Gerberem z Německa. o rok později o něj přišel v zápase s aktuálním světovým šampiónem Tysonem Fury.

Kubrat Pulev vs Dereck Chisora

Chisora stál naposledy v ringu letos v lednu, kdy si pohrál ve dvou kolech s neškodným Maďarem Andrasem Csomorem. Získá opět Evropský pás EBU?

Kubrat Pulev vs Dereck Chisora Kubrat Pulev vs Dereck Chisora Kubrat Pulev vs Dereck Chisora Kubrat Pulev vs Dereck Chisora