Verdejo obviněn z vraždy těhotné ženy!

Felix Verdejo vs Oliver FloresPortorická jednička “El Diamante” Felix Verdejo (27-2-0, 17 KO) má velký problém. Je obviněn z vraždy těhotné milenky. Sedmadvacetiletý boxer nedostal ani kauci!

Felix Verdejo který to jako amatérský boxer dotáhl až na olympijské hry v Londýně a následně mezi profíky našel jen dva přemožitele a aktuálně patří portorické jedničce 23. místo světového ratingu lehké váhy má vážný problém a údajně jsou důkazy velmi silné.

Portorický boxer měl údajně vztah s milenkou Keishou Rodríguez, která následně otěhotněla. Verdejo měl svou milenku přesvědčovat, aby si dítě nechala vzít, což stejně stará žena nechtěla ani slyšet.

Podle důkazů FBI měl údajně Verdojo ženu udeřit do obličeje, poté do ni injekční stříkačkou píchnout blíže nespecifikovanou látku a hodit ji do Řeky a do těla následně ještě střílet.

Soud, který zkoumal předložené důkazu proti Verdejovi okamžitě zamítl možnost kauce. Boxerovi v případě uznání viny hrozí trest smrti. Promotér Bob Arum, který má s Verdejem smlouvu, stáhl prozatímně jeho profil ze společnosti Top Rank, ale kontrakt jako takový zatím nepřerušil. “V Americe platí, že dokud není člověk uznaný vinným a je pouze obviněný, jedná se stále o nevinného člověk. Pokud se obvinění o tomto hrůzném činu potvrdí, plně se od Verdeja distancujeme”. řekl Arum