Vencl vs Mezencev 1. října!

Daniel Vencl vs Ilja MezencevV neděli 1. října nás čeká velice zajímavý zápas mezi poděbradským ranařem Danielem Venclem a rodákem z Kazachstánu reprezentující Německo, Iljou Mezencevem o německý mezinárodní titul!

1.10.2017 – Hamburg, Německo
Křížová váha
Daniel Vencl vs Ilja Mezencev
Česká osmička Daniel VENCL (7-3-0, 4 KO) a německá dvanáctka Ilja MEZENCEV (15-1-0, 14 KO) se utkají v desetikolové bitvě o mezinárodní německý titul!

Český boxer získal letos 25. února na svém galavečeru v Poděbradech světový titul menší organizace GBF, když dokázal jasně vybodovat 120:109 a 2x 120:108 Jindřicha Veleckého.

8. dubna následoval zápas proti Radkovi Geissmannovi v Dobříši. Duel se ale nevyvíjel podle Danových představ, neboť ho limitovalo svalové zranění na noze, díky kterému musel bohužel ze zápasu ve druhém kole odstoupit. Dan tak poznal po třetí v profesionální kariéře hořkost porážky.

Na konci července si v Ústí nad Labem spravil chuť, když ve dvou kolech spráskal Petra Pírka-Pula. Nyní jej čeká ještě jeden přípravný zápas na dni rváčů v Plzni 24. září a o týden později už bude připraven stanout tváří v tvář Iljovi Mezencevovi.

Mezencev všechny své výhry až na poslední duel s Gruzíncem Paatou  Aduashvilim ukončil před limitem a jedinou porážku mu uštědřil přemožitel Václava Pejsara, Tom Schwarz a bylo z toho velmi tvrdé KO v 7. kole.

Mezencev má na kontě už skalp dvou českých bijců. Pavla Šišku zničil loni v březnu již v prvním kole a poté má také skalp i Jiřího Svačiny, kterého knockoutoval v pátém kole loni v říjnu.

Připíše se Ilja Mezencev již třetí výhru nad českým boxerem nebo Daniel Vencl dokáže rozjetou mašinu žijící v Hamburgu zastavit?