Vémola vs Marpo v boxerském duelu!

Zápas, který visel ve vzduchu a hlavách fanoušků už roky, se stává skutečností! Střet dvou světů, sportovců, celebrit a velikých osobností se bude konat 13.listopadu v pražské O2 aréně!

13.11.2021 – O2 aréna, Praha, ČR
Oktagon Underground
Karlos Vémola vs Marpo

Karlos Vémola oslavil ve čtvrtek 1. července své šestatřicáté narozeniny. Při té příležitosti pozval do pražského klubu Goldfingers své přátele i fanoušky na svou show Noc s Terminátorem. Během večera připomenul svou cestu od útlého dětství přes závodění v kulturistice, období nočního života v Anglii až po zápasení, přivítal několik hostů včetně svého otce či bojovníka Petra Monstra Knížete.

Největší odhalení si ale nechal až na samotný závěr. Mělo jít o odhalení jednoho z nadcházejících zápasů. Jenže ani sám Terminátor nevěděl, kdo že to pod vlajkou OKTAGONU bude jeho soupeřem. Tuto novinku si pro sebe do poslední chvíle nechali promotéři organizace Ondřej Novotný a Pavol Neruda. Vémola na pódiu rozbalil obraz s grafikou chystaného duelu s Marpem, krátce poté pak Ondřej Novotný pozval na pódium Marpa v životní velikosti.

“Dělám kombatový sport už třicet let a ještě jsem nikdy nikoho neknokautoval. Bohužel pro Marpa, on bude ten první. Terminátor se chystá na svůj první životní knokaut,“ predikoval Vémola.

Otakar Marpo Petřina ale nesouhlasí. „Stoprocentně mám šanci. Byla by ostuda, kdyby semnou prohrál. Není na tom boxersky dobře a všichni to ví,“ hlásí sebevědomě Marpo.

Už nyní je jasné, že tento duel bude ostře sledovaný. I proto jako místo konání zvolili promotéři největší tuzemskou halu O2 Arenu v Praze, kam se téměř na den přesně vrátí po dvou letech, tentokrát s turnajem OKTAGON UNDERGROUND. Hvězdy OKTAGONU, to nejlepší, co domácí scéna bojových sportů nabízí a samozřejmě audiovizuální show, která v doprovodu s atmosférou O2 arény, vyčarují doživotní zážitek.