Vémola vs Ďatelinka o titul Oktagonu!

Karlos „Terminator“ Vémola má před sebou první obhajobu titulu ve střední váze. Do cesty se mu postaví slovenský vyzyvatel Milan Ďatelinka! Oktagon 22 se bude konat v sobotu 27. března!

27.3.2021  – Zoner BobbyHall Brno, ČR
Oktagon 21
PPV – Live stream: www.oktagontv.cz

Tak dlouho si o bitvu s Terminátorem říkal, až mu ji promotéři Ondřej Novotný a Pavol Neruda dali. Milan Ďatelinka má před sebou životní výzvu, dokáže překvapit rozjetého Vémolu?

Čtyřiadvacetiletý Milan Ďatelinka má v organizaci Oktagon na svém kontě celkem sedm duelů z nichž prohrál pouze jeden s Marko Kišičem v roce 2017. Od té doby si připsal pět výher v řadě.

Naposledy zápasil loni v prosinci na galavečeru Oktagon 20, kde v ostře sledovaném duelu ukončil v prvním kole pražského bijce Davida Hoška.

Na druhé straně první český zápasník, který se dostal do nejprestižnější MMA ligy světa UFC, ovládl dnes již zaniklou organizaci XFN a nyní také organizaci Oktagon.

Vémola prohrál pouze jeden duel z posledních šesti zápasu a to v zápase století se slovenským fighterem Attilou Véghem. Naposledy zápasil stejně jako Ďatelinka na galavečeru Oktagon 20, kde dokázal jasně vybodovat Francouze Alexe Lohorého a získat tak pás šampióna!