Vémola oznámil rozchod s Lelou! Milenci dal dvě facky!

MMA zápasník organizace Oktagon dnes brzy ráno na svém instagramovém účtu oznámil rozchod s svou partnerkou Lelou Ceterovou. Prý mu je nevěrná s jeho kamarádem!

„Jsem v takovém stresu a tak vynervovanej… Já nikdy neperu špinavé prádlo na sociálních sítích, dneska bohužel nemůžu jinak, protože všude se objevují články jak Vémola řeší nevěru a jak někoho podvádí. V podstatě jsem přišel na to, že má poměr s jiným frajerem“. Začal říkat bývalý šampión Oktagonu své video na Instagramu

„To že má poměr s jiným frajerem je nechutný samo o sobě, přitom je šest týdnů po porodu. O to horší je, že je to můj dobrý kamarád. Teďka chce všude dávat na sociální sítě, že já jsem ten nevěrník, že ji biju atd. Dovedeš si představit, když chytnete ženu se svým velice dobrým kamarádem, tak facky začnou lítat“. Pokračuje Vémola

A dodává“ Facky dostal jenom on a dostal dvě. A ne za to, že spí s mojí ženou, ale za to, že je prase a hraje si na kamaráda. Asi bych se mu měl omluvit, měl sem to řešit s chladnou hlavou. Lely jsem se ani nedotkl. Jestli budete číst něco jiného, že jsem tady někoho hrozně zmlátil, tak si asi umíte představit jak by to vypadalo, kdybych já někoho hrozně zmlátil, to už by tady ani nemusel být“.

„On se nechová jako prase jen ke mě, ale také ke své ženě, která vlastně nedávno porodila, měla srdeční problémy a zatím co paní Kaiserová ležela v nemocnici on se stýkal s mojí ženou. Já na to přišel jenom tak, že sem si všimnul na sociálních sítích, že má drahé dárky, diamantové prsteny, náhrdelníky a já na to teď nemám, protože nezápasím, tak říkám kde na všechny tyhle věci bereš? Protože mi to bylo divný a ona, že si vydělala instagramem“.

„Tak jsem to začal vyšetřovat a zjistil jsem to, že to má od mého kamaráda pana Kaisera, problém je ten, že Lela neví, že pan Kaiser má velice bohatou manželku, která ty peníze zdědila po svém zesnulém otci a ona chudák neví, že ty peníze utrácí za Lelu“.

Karlos „Terminátor“ Vémola okolo poledne nahrané video ze svého instagramového účtu vymazal. Terminátor byl prvním českým zápasníkem v UFC kde debutoval v červenci 2010. Rodák z Olomouce si od 3.7.2010 do 8.6.2013 připsal na své konto celkem šest duelů, z nichž 2 vyhrál a 4 prohrál. Další nabídka na zápas v nejprestižnější MMA lize světa nepřišla. Nyní je upsán organizaci Oktagon, ale je zraněn a měl by se vrátit na konci února.