Ve Filadelfii budou tři pásy mistra světa! Julian Williams se vrací domů, aby je poprvé obhájil!

Největší duel tohoto víkendu se odehraje ve Filadelfii, kam se vrací zdejší rodák a šampion WBA, IBF a IBO Julian „J Rock“ Williams (27-1-1, 16 KO), který v první obhajobě narazí na světovou šestatřicítku Jeisona „Banana“ Rosaria (19-1-1, 13 KO).

Chris „Prime Time“ Colbert (13-0-0, 5 KO) vs. Jezzrel „El Invisible“ Corrales (23-3-0, 9 KO) – V roce 2017 jej Alberto Machado obral o titul WBA super pérové váhy a v minulém roce jej těsně na body zdolal Ladarius Miller. Nyní osmadvacetiletý Corrales dostává šanci získat zpět alespoň dočasný pás WBA. Aktuální světová jednička narazí na neporaženého třiadvacetiletého Američana Chrise Colberta, který si v minulém roce připsal cenná čtyři vítězství. Vítěz tohoto duelu by se měl stát vyzývatelem současného regulérního šampiona WBA Rene Alvarada.

Julian „J Rock“ Williams (27-1-1, 16 KO) vs. Jeison „Banana“ Rosario (19-1-1, 13 KO) – Začátkem května minulého roku šokoval rodák z Filadelfie svět, když ve dvanácti kolech naprosto dominantně přejel šampiona WBA, IBF a IBO super welterové váhy Jarretta Hurda. Po osmi měsících se vrací Julian Williams i s tituly mistra světa do rodného města, kde bude své pásy hájit proti světové šestatřicítce Jeisonu Rosariovi. Teprve čtyřiadvacetiletý mladík na sebe upozornil v dubnu, když těsně na body vyhrál nad Jorgem Cotou. Nyní se pokusí překvapit svět, stejně jako se to povedlo Williamsovi.