Vážení: Terminátor vs Baba Jaga!

Oktagon 19 má odváženo! Karlos Vémola 84,3 kg a Václav Mikulášek 84,4 kg! Již zítra se můžete těšit na tento velmi očekávaný boj!

5.12.2020 – Zoner Bobyhall, Brno, ČR
Střední váha
Karlos Vémola vs Václav Mikulášek

Vážení
Karlos Vémola: 84,3 kg
Václav Mikulášek: 84,4 kg

Vémola naposledy startoval letos 17. října na galavečeru Oktagon 17, kdy ve třetím kole ukončil norského policistu Thomase Robertsena. Byl to návrat po loňském listopadu kdy na galavečeru Oktagon 15 v zápase “století” v pražské O2 aréně prohrál se slovenskou legendou Attilou Véghem.

Nyní se český fighter vyzve Václava Mikuláška. Ten zápasil naposledy na Oktagon Prime 2 loni v říjnu, kde v prvním kole knockoutoval Slováka Branislava Zuzáka. V duelu s Vémolou rozhodně nebude favoritem, ale zápas je tak vyhrocený, že se může stát doslova cokoliv.

Na galavečeru vystoupí také slovenská hvězda “Pirát” Samuel Krištofič, který vyzve polského fightera Mateusze Strzelczyka. Polák poslední tři duely prohrál a chtěl by si napravit reputaci. Pirát v posledním zápase prohrál, když nestačil na krajana Vlastu Čepa. Dále uvidíme zkušenou fighterku, které skončila smlouva v UFC, Lucii Pudilovou, která se utká se švédskou fighterkou Cornelii Holm.