Vážení: Galerie z Děčína: Rosenberg, Němeček a Pejakovic budou zítra bojovat o tituly WBU!

Robert Rosenberg vs Ivan SakicJiž zítra nás čeká galavečer ve kterém uvidíme 3 titulové zápasy organizace WBU a to: Robert Rosenberg vs Ivan Sakic, Marija Pejakovic vs Dajana Bukva a Václav Němeček vs Nedeljko Cvorovic!

26.12.2015 – Děčín
SD Střelnice Děčín
Vstupné: 100 kč
Začátek akce: 17:00
Fotograf: ABM FOTO
Organizace WBU: Oficiální WEB SponzořiWBU Title

Tisková zpráva pana Jaroslava Foldyny o galavečeru boxu v Děčíně:
26.12. Profesionální box
Od 17:00 se v Děčíně ve společenském domě Střelnice uskuteční galavečer boxu se třemi zápasy prestižní WBU Světové federace profesionálního boxu. Hlavním zápasem večera bude poprvé v historii České republiky boj o titul mistryně světa supertěžké váhy asociace WBU, ve kterém se utká dvojnásobná mistryně světa WFC a WBF v super střední váze Marija Pejaković se soupeřkou Dajanou Vukelja z Německa. Boj se odehraje o titul mistryně světa WBU Světové organizace v nejprestižnější váhové kategorii „bez rozdílu vah“, tedy těžké.
Další dva zápasy budou o tzv. „interkontinentální pásy“ WBU.
V prvním zápase povede bitvu profesionální boxer Robert Rosenberg proti soupeři jménem Adil Rusid z Německa o interkontinentální pás WBU.
Ve druhém bude boxovat děčínský favorit Václav Němeček v kategorii těžké váhy o interkontinentální WBU pás proti nepříjemnému a silnému Nedeljko Čvorovićovi. Dále také uvidíte 4 zápasy v olympijském boxu .
Na květen 2016 se připravuje dosud nejprestižnější souboj v profesionálním boxu o tituly WBC a WBO, přičemž tyto asociace vévodí profesionálnímu boxu. Marija Pejaković bude o tituly WBC a WBO boxovat proti soupeřce jménem Sonia Lamonakis nebo Martha Salazar.

Robert ROSENBERG (6-2-0, 5 KO) a Ivan SAKIC (1-7-0, 1 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o Interkontinentální titul WBU v křížové váze.
Robert se měl původně utkat s Adilem Rusidim, ovšem tento boxer se necelý týden před zápasem zranil a musel ho narychlo nahradil Sakic z Bosny.

Marija PEJAKOVIC (5-3-0, 1 KO) a Dajana VUKELJA (1-0-0, 0 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o titul mistryně světa WBU v těžké váze.
Marija se do širšího podvědomí dostala v roce 2009, když dokázala potrápit do dnes neporaženou šampiónku WBO Christinu Hammer. 

Václav NĚMEČEK (2-0-0, 2 KO) a  Nedeljko CVOROVIC (2-14-0, 2 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o Interkontinentální titul WBU v těžké váze!
Vence jde sice teprve do třetího profesionálního zápasu, avšak v prvních dvou ukázal své kvality, když oba své soupeře zničil před limitem. Nyní se po komplikovaném zranění pravé nohy vrací zpět do ringu!