Vážení: Fury 120,1 kg a Whyte 114,9 kg!

Tyson Fury vs Dillian WhyteTyson Fury a Dillian Whyte mají odváženo a zítřejší bitvě o světový titul organizace WBC již nic nebrání! Přímý přenos bude vysílat v ČR Nova Action a Voyo. Na Slovensku to bude televize Dajto!

23.4.2022 – Wembley Stadium, Londýn, UK
Těžká váha
Tyson Fury 🇬🇧🆚🇬🇧 Dillian Whyte
Přímý přenos: NOVA Action, Voyo a Dajto od 21:30

Neporažená britská a světová jednička Tyson FURY (31-0-1, 22 KO) a britská trojka a světová pětka „The Body Snatcher“ Dillian WHYTE (28-2-0, 19 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světový titul organizace WBC!

Vážení
Tyson Fury: 120,1 kg (9.10.2021 – 125,6 kg)
Dillian Whyte: 114,9 kg (27.3.2021 – 112,2 kg)

Tyson Fury

Tyson Fury bude zítra podruhé obhajovat světový titul WBC, který získal před dvěma lety v las Vegas, když dokázal v sedmém kole ukončit do té doby neporaženého amerického šampióna Deontaye Wildera, Loni v říjnu pás v odvetě s Wilderem obhájil, když Američana knockoutoval v jedenáctém kole.

Dillian Whyte

Dle slov světového šampióna bude toto jeho poslední zápas kariéry. Jak sám říká, je mladý, je bohatý a nemá důvod už nikomu cokoliv dokazovat ze svých dovedností. Nicméně jeho promotéři Frank Warren a Bob Arum si myslí, že se do ringu ještě vrátí.

Tyson Fury vs Dillian Whyte

Světový pás WBC, který si připne vítěz tohoto duelu byl speciálně vyroben pro tento souboj a celý jeho kruhový střed vyplňuje vlajka Velké Británie a kůže je v bílém provedení na místo standardní zelené barvy. Pás představil sám prezident organizace WBC Mauricio Sulaimán.