Vařak porazil Kynkala a dýchá na záda Šourovi s Pejsarem!

Šour, Vařak, PejsarČeská těžká váha nejspíše brzy nabídne opět souboj o český titul České Unie Boxerů Profesionálů, který má v držení česká jednička Václav Pejsar. Rýsuje se souboj mezi Radkem Vařakem a Pavlem Šourem a vítěz by mohl v prosinci vyzvat Václava Pejsara!

V neděli se konal galavečer amatérského a profesionálního boxu v Ústí nad Labem, kde se utkali domácí borci Radek Vařak a František Kynkal. Radek Vařak (4-6-0, 2 KO) si připsal důležitou výhru, která ho vystřelila až na třetí pozici českého ratingu těžké váhy a je tak pouhé 4 body za Pavlem Šourem (3-0-0, 2 KO).

Radek Vařak vs Danny Williams

Šoura čeká 9.6.2017 na plzeňském galavečeru souboj s nebezpečným Gruzíncem Davitem Gorgiladzem (12-4-0, 10 KO) a poté začnou námluvy právě mezi plzeňským bijcem a ústeckým Radkem Vařakem. Vítěz by se poté mohl utkat v prosinci s Václavem Pejsarem o český titul.

Pavel Šour vs Ante Verunica

“Máme více variant, Pavel musí nejdříve porazit Gruzince a poté teprve začneme plánovat další zápasy. Zápas s Radkem Vařakem je pro nás prioritou a chtěli bychom jej stihnou ještě do konce léta. Ale jak říkám, nejdřív musí Pavel vyhrát v Plzni a pak se uvidí. Je také možné, že Venca Pejsar nebude chtít titul obhajovat neboť už bojuje o větší tituly a může jít Radek a Pavel o titul”. řekl Marek Jelínek, manažer plzeňského boxera.

marek-jelinek

Druhou výhru v profiringu si připsal také amatérský mistr republiky Tomáš Šálek (2-0-0, 2 KO), který už je v ratingu na 4 místě a má 3 body. Dá se předpokládat že Tomáš, který podepsal smlouvu s německou stájí SES a připravuje se pod bývalým mistrem světa organizace WBO Lukášem Konečným, hodně zamíchá kartami a budou nás čekat velice zajímavé zápasy!

Tomáš Šálek vs Elvis Smajlovic