Válka slov se rozhořela mezi Furym a Wilderem na plno!

Z jejich plánované odvety definitivně sešlo, ale oba kohouti se přesto nešetří. Tuto skutečnost nemůže přes srdce přenést hlavně šampion WBC, Deontay Wilder (40-0-1, 39 KO), který Tysona Furyho (27-0-1, 19 KO) označil za sráče a zbabělce.

Mistr světa WBC v těžké váze a druhý muž světového žebříčku, Deontay Wilder, očividně cítí velké zklamání z neuskutečněné odvety mezi ním a obrem z Wilmslow. Na jejich druhé setkání mělo dojít již v rámci května, ale „Gypsy King“ podepsal smlouvu s americkou stájí Top Rank. Majitel této stáje Bob Arum momentálně plánuje jinou cestu pro Furyho a souboj s Wilderem by rád přesunul až na podzimní termín. Také bude otázkou, jak se obě strany domluví. Třicetiletého Brita totiž zastupuje televizní stanice ESPN. Třiatřicetiletého Američana zase stanice Showtime. „Můžu bojovat proti komukoliv. Dej výzvu lineárnímu šampionovi a kdykoliv se domluvíme.“ – Vyhlásil Fury.

„Ty mizerný zkur**synu. Věděl jsem, že tohle napíšeš, protože se mnou tu odvetu nechceš. Chceš bojovat proti nějakému odpadu. Celkem nejsem nepřekvapený. Taky bych nebojoval s někým, kdo mi málem rozstříkl mozek po celém ringu.“ – Soptil „Bronzový Bombardér“. „Nejprve se snaž, ať tě v té Americe vůbec někdo zná a pak ti dám ještě jednu šanci ty děcko. Už v prvním zápase jsem tě porazil a celý svět to ví, i ty to víš. Musí být pro tebe velmi těžké skousnout fakt, že Brit je úspěšnější na americkém trhu.“ – Vrátil úder Fury, který se objeví v ringu zřejmě na přelomu května a června. Šampion z Alabamy se představí na galavečeru 18.5.2019 s někým ze dvojice Breazeale – Kownacki.