Václav Pejsar: Jsem rád, že mohu být opět součástí Heroes Gate!

Václav Pejsar rozhovor18.3.2016 Dnes jsme společně s CzechFighters udělali krátký rozhovor s Českou jedničkou supertíhy Václavem Pejsarem, který se dnes postaví do ringu na prestižním galavečeru Heroes Gate 16 proti Davidovi Gegeshidzemu z Gruzie!

Česká jednička těžké váhy Václav Pejsar (7-2-0, 6 KO)
1. Jak se těšíš po roce opět na Heroes Gate?
Moc se těším, je to skvělá akce, startovka je plná skvělých jmen a já jsem potěšen, že mužů byt opět součástí tohoto velkého galavečera. Loni jsem zde porazil knockoutem v 1. kole Františka Kynkala a doufám, že dnes odejdu z ringu opět jako vítěz.

2. Čeká tě stejně jako v Lucerně gruzínský soupeř, jak ses na něj připravoval?
Připravoval jsem se na něj klasicky, nic extra, box, sparing, kondice a silová příprava… Vím, že je vysoký a boxuje s hodně dlouhou přední rukou, takže k tomu bude přizpůsobena i má taktika.

3. Máte s manažerem Mírou Pekem v plánu zápas o český titul, který od roku 2006 v těžké váze nikdo nedrží?
Na to se musíš zeptat Míry Peka, on plánuje všechny mé zápasy a já mu ve všem 100% důvěřuji. Pokud se rozhodne, že budeme boxovat o Český titul tak s tím nemam žádný problém.Václav Pejsar

4. Loni si v ringu narazil na dva přemožitele Andriy Rudenka a Toma Schwarze, jak by si tyto zápasy hodnotil?
Rudenko byl pro mě těžší soupeř než Schwarz…. Určitě bych teď udělal spoustu věcí jinak, ale na to už je pozdě, zápasy jsou za námi. Já jen vím, že Schwarz byl k poražení….. Kdybych byl po celou dobu zápasu stále v pohybu jako v 1. a 2. Kole, držel bych stejnou taktiku až do konce, tak to mohlo dopadnout jinak…. Rudenko byl fakt hodně dobrý boxer.

5. Budeš letos boxovat opět někde v zahraničí ve větším zápase?
Určitě ano. Dostáváme s mým manažerem Mírou Pekem pravidelně nabídky ze zahraničí, takže určitě nějakou letos opět vybereme, boxovat v zahraničí je vždy velká výzva.

6. V české republice je těžké sehnat sponzory, kdo tě podporuje a pomáhá v profi kariéře?
Ano máš pravdu, je to těžké, ale naštěstí mi pomáhají firmy se stavebními stroji Biggest a Valcano, dále Obchod s dluhy, Cavalier Barber shop, prodejny s oblečením Thorn Steiner a Pitbull. Samozřejmě můj klub Atom Gym v čele s Martinem Hadrovským a sportcentrum Koloseum.
Všem samozřejmě moc děkuji. A tobě děkuji za rozhovor.

Vašek ještě dodává: Naskytla se mi velká příležitost trénovat v Číně a protože mám rád výzvy, tak ve středu odlétám na celý měsíc do této země, kde se budu tvrdě připravovat na další mé zápasy.

Společný rozhovor pro náš web www.ProBoxing.cz a www.czechfighters.czProboxing.czBaner Lenka