Václav Pejsar je novým šampiónem těžké váhy!

Václav Pejsar vs Tomáš MrázekHeroes Gate opět zatřáslo halou s na Podvinném mlýně a bylo se na co koukat! Pejsar si odnesl český titul v těžké váze, Daniel Škvor, Jiří Apeltauer a Vladimir Říha jasně dominovali!

Foto: Lenka Bartáková
www.CZECHFIGHTERS.cz

Heroes Gate 17 nám nabídlo celkem 12 parádních duelů a především nás nejvíce zajímal boxerský duel Václav Pejsar vs Tomáš Mrázek, kteří se proti sobě postavili o titul České Unie Boxerů Profesionálů.

Václav Pejsar (10-3-0, 9 KO) si včera upevnil pozici české jedničky těžké váhy, když v 9. kole ukončil zápas s Tomášem Mrázkem (10-59-6, 5 KO) a odnesl český pás ČUBP. Zápas to ovšem nebyl pro zástupce Atom Gym Plzeň rozhodně jednoduchý a ačkoliv byl jasným favoritem zápasu, tak ho Mrázek trápil až do devátého kola, kde z důvodu jeho tržné rány na obočí musel rozhodčí zápas ukončit.
Těžká váha má po dlouhých deseti letech nového šampióna Pejsara, který tak přebírá po Ondřejovi Pálovi otěže. Pála naposledy pás obhajoval 14. prosince 2006, právě proti Mrázkovi, kterého knockoutoval v 5. koleVáclav Pejsar vs Tomáš Mrázek

Václav Pejsar vs Tomáš Mrázek

Václav Pejsar vs Tomáš Mrázek

Václav Pejsar vs Tomáš Mrázek

Václav Pejsar vs Tomáš Mrázek

VÝSLEDKY
Předzápasy

1. K1 (3x2min) Mohy Djerbar vs Erik Micka
– Djerbar zvítězil na 2:1 na body
2. K1 (3x2min) Pavel Pupena vs Martin Kufner
– Pupena zvítězil 3:0 na body
3. Box, -64 kg (3x3min) Štěpán Pitra vs Ladislav Matúš
– Pitra zvítězil 2:1 na body 

Hlavní program

1. Box, 56 kg (3x3min) Erik Huliev vs Viliam Tanko
– Huliev zvítězil 2:1 na bodyErik Huliev vs Viliam Tanko


2. Full Muay thai, -71 kg (3x3min) Jiří Apeltauer vs Denis Bartol
– Apeltauer zvítězil 3:0 na bodyJiří Apeltauer vs Denis Bartol


3. MMA, -75 kg (3x5min) Josef Jrál vs Michal Mokrý
– Král zvítězil 3:0 na bodyJosef Jrál vs Michal Mokrý


4. K1, -76 kg (3x3min) Matouš Kohout vs Jasmin Bajrovič
– Kohout zvítězil knockoutem ve 2. koleMatouš Kohout vs Jasmin Bajrovič


5. MMA, -77 kg (3x5min) David Kozma vs Michal Vostrý
– Kozma vyhrál ve 2. kole vzdáním soupeře (submission)David Kozma vs Michal Vostrý


6. K1, +91 kg (3x3min) Daniel Škvor vs Adnan Redzovič
– Škvor zvítězil 3:0 na bodyDaniel Škvor vs Adnan Redzovič


7. Box, těžká váha (10x3min) Václav Pejsar vs. Tomáš Mrázek
– Pejsar zvítězil technickým KO v 9. koleVáclav Pejsar vs Tomáš Mrázek


8. MMA, -93 kg (3x5min) Charles Andrade vs Elgar Rafigaev 
– Andrade vyhrál v 1. kole škrcenímCharles Andrade vs Elgar Rafigaev


9. K1, -70 kg (3x3min) Vladimír Říha vs Rasim Basič
– Říha zvítězil technickým KO ve 2. koleVladimír Říha vs Rasim Basič