Václav Pejsar: Wilder vyhraje pře limitem!

Deontay Wilder vs Chris ArreolaJiž zítra v noci nás čeká zápas o titul WBC v těžké váze a nyní si můžete přečíst recenzi našeho experta Václava Pejsara a podívat na video a galerii ze včerejší tiskovky!

16.7.2016 – Alabama, USA
Těžká váha
Neporažená americká jednička a světová trojka „The Bronze Bomber“ Deontay WILDER (36-0-0, 35 KO) a americká patnáctka „The Nightmare“ Chris ARREOLA (36-4-1, 31 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBC!

Václav Pejsar
“O Wilderovi toho už bylo hodně napsáno, tudíž všichni dobře známe jeho kvality a není pochyb o tom, že zápas dopadne jako téměř všechny jeho předešlé zápasy, tedy výhrou před limitem.
Arreola je určitě skvělý boxer nebo respektive byl. V posledních letech ale nemá tak skvěle výsledky, aby se mohl měřit se špičkou naší divize. „The Nightmare“ je hodně odolný boxer, ale rozhodně nevydrží s Wilderem 12 kol, který je ve všech ohledech boxu lepší. Bude to jednoznačné vítězství pro Wildera!
Jen je trochu zzarážející, že se Wilder ještě nedávno cítil na Povetkina a teď boxuje s boxerem, který je za čtyřicátým místem ve světovem žebříčku boxrec.
Nicméně tímto zápasem opět potvrzuje slova některých lidí, že se vyhýbá opravdové špičce. Jednoduše vyhraje, nic jiného u něj ani nepřipadá v úvahu…
Arreola zde může pouze získat, nemá co ztratit, ale musel by něčím překvapit, ale to se podle mě nestane”.

Deontay Wilder vs Chris Arreola Deontay Wilder vs Chris Arreola Deontay Wilder vs Chris Arreola Deontay Wilder vs Chris Arreola Deontay Wilder vs Chris Arreola Deontay Wilder vs Chris Arreola Deontay Wilder vs Chris Arreola