V zákulisí se připravuje bitva Andym Ruizem Jr. a Luisem Ortizem!

Podle veškerých informací se v zákulisí připravuje bitva mezi bývalým světovým šampionem Andym „Destroyer“ Ruizem Jr. (33-2-0, 22 KO) a bývalým neúspěšným vyzývatelem Luisem „King Kong“ Ortizem (31-2-0, 26 KO).

Další velký souboj v těžké váze se podle veškerých informací projednává v zákulisí profesionálního boxu. Bývalý světový šampion těžké váhy a aktuální pětka Andy Ruiz Jr. by se měl střetnout s dvojnásobný neúspěšným vyzývatelem o titul a aktuální devítkou Luisem Ortizem. Spekulacím nahrává i fakt, že oba borci patří pod promotérská křídla stáje Premier Boxing Champions a tím pádem by jednání měly jít hladce. Duel dvou špičkových válečníků nejtěžší váhové kategorie by se měl odehrát v červnu na americké půdě.

Pro oba chasníky by se jednalo o návratový duel po porážce. Třicetiletý Američan s mexickými kořeny se v ringu naposledy objevil 7.12.2019 v saúdskoarabském Rijádu, kde odevzdal své získané pásy mistra světa zpět do rukou britského krále těžké váhy Anthonyho Joshuy. Ruiz se však absolutně vykašlal na přípravu, což by se v následujícím souboji již nemělo stát, protože se rozhodl pro změnu trenéra. Čtyřicetiletý kubánský veterán se v ringu naposledy objevil 23.11.2019 v Las Vegas, kde v odvetě opět nestačil na svého jediného přemožitele a šampiona WBC Deontaye Wildera, kterému podlehl v sedmém kole brutálním knockoutem.