V Texasu nás čeká sjednocující duel mezi Hookerem a Ramirezem. Svůj titul bude hájit i Farmer!

Celý galavečer v Texasu je hlavně postavený na sjednocujícím souboji super lehké váhy. Místní rodák a šampion WBO, Maurice „Mighty Mo“ Hooker (26-0-3, 17 KO) se střetne s šampionem WBC, Josem Carlosem Ramirezem (24-0-0, 16 KO).

Hodně napínavý hlavní tahák večera nás čeká v texaském Arlingtonu. Zde změří svoje síly dva Američané a také dva šampioni super lehké váhy. V prvním rohu se představí domácí hvězda, světová trojka a šampion WBO, Maurice Hooker. V druhém rohu bude jeho krajan, světová čtyřka a šampion WBC, Jose Carlos Ramirez. Oba jsou neporažení, oba jsou mladí a oba jsou hladový. Toto dámy a pánové bude hodně kvalitní řež. „Tohle je souboj, díky kterému každý bude znát mé jméno. S každým zápasem jsem lepší a lepší. Nyní mám podporu i v DAZN, takže nastal čas ukázat své schopnosti, svoji sílu i chytrost. Každý bude po tomto souboji vědět, kdo je to Maurice Hooker.“ – Prohlásil devětadvacetiletý Američan.

O tři roky mladší Ramirez si uvědomuje výhodu domácího prostředí svého soka, ale tento fakt jej nikterak neznepokojuje. „Jestli chcete být nejlepší, pak se musíte přizpůsobit každému prostředí. Místo konání je sice důležité, ale je to stejně jen na nás, co v ringu předvedeme. Boxerský ring je všude stejný a uvnitř něj je náš domov. Pak už je jedno v jakém městě, či státě jste. V Texasu žije hodně Hispánců, takže věřím, že zde budu mít velkou podporu. Určitě nabídneme fanouškům velkolepou podívanou.“ – Rozpovídal se šampion WBC.

V co-main eventu večera se představí další borci ze super pérové váhy. Zatímco se v Baltimoru představí čtveřice bojovníků této váhy, v čele s šampionem WBA, Gervontou Davisem, tak v Texasu se představí šampion IBF, Tevin „American Idol“ Farmer (29-4-1, 6 KO). Osmadvacetiletému Američanovi se ve čtvrté obhajobě zlato-červeného pásu postaví pětatřicetiletý zkušený Francouz, Guillaume „L’Expert“ Frenois (46-1-1, 12 KO). Střet dvou leváků má jasného favorita, kterým je mladší rodák z Filadelfie, ale Frenoise by nikdo neměl podceňovat. Rodák ze Saint-Quentin prohrál pouze jednou v kariéře a to před šesti lety. Jenže podobně je na tom i Farmer, který prohrál naposledy v roce 2012 s Josem Pedrazou. Od té doby zničil vše, co mu do cesty přišlo.