V Rijádu panovala přátelská atmosféra. Ruiz a Joshua si poprvé od posledního duelu pohlédli do očí!

Aktuální král těžké váhy Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO) a aktuální světová trojka těžké váhy, Anthony „AJ“ Joshua (22-1-0, 21 KO), zahájili sérii tiskových konferencí po celém světě. Včera se poprvé viděli v Rijádu, kde panovala naprosto přátelský atmosféra.

Respekt, pokora a úcta. Taková atmosféra panovala pod širým saúdskoarabským nebem, kde se konala první oficiální konference k odvetnému duelu mezi Andym Ruizem a Anthonym Joshou. Ta přijde na řadu 7.12.2019 v Rijádu. „Znám jeho silné a slabé stránky, ale pořád mám co odhalovat. Jedno zakopnutí tě nesmí změnit. Pořád musíš být smířený s tím, kým jsi. Vím, čeho je schopen, ale také vím, čeho jsem schopen já. V prvním souboji jsem jej měl načatého ve třetím kole, ale měl jsem být chytřejší. Pořád o tom přemýšlím. Nyní se s ním opět setkávám a hodiny již tikají. Jak se to blíží, tak se víc a víc soustředím na náš souboj.“ – Prozradil sesazený britský král.

„On přinese svoji hru a já zase tu svou.“ – Rozpovídal se aktuální šampion. „Řekl jsem, že vyhraji náš první souboj, že šokuji svět a nikdo mi nevěřil, vyjma mého týmu. Pokud něco opravdu chcete, tak půjdete a uděláte to. Joshua je připravený získat své pásy zpět a já jsem připravený je obhájit. Moje mexická krev mi pomůže dosáhnout mého cíle. Jsem stále hladový a nechci, aby moje sláva trvala jen patnáct minut. Chci být šampionem dlouhé roky. Dvě velké těžké váhy se půjdou mlátit do tváře, takže to bude hodně napínavý souboj. Anthony chce své pásy zpět, ale já si pásy nechám a odvezu je zpět do Mexika.“ – Dokončil své povídání první šampion těžké váhy s mexickými kořeny, aby se následně postavil s Joshou tváří v tvář. Jejich pohled do očí doprovázela hodně přátelská atmosféra, při které se oba borci široce usmívali.