V neděli slavil výhru Jose Ramirez a Raymundo Beltran!

Celkem netradičně v neděli se objevili na galavečeru ve Fresnu Jose Ramirez (24-0-0, 16 KO) a Raymundo Beltran (36-8-1, 22 KO). Ramirez obhajoval svůj pás WBC v lehké váze. Beltran si přišel pro dílčí tituly WBC a WBO také v lehké váze.

Šampiona WBC čekal nepříjemný Jose Zepeda a vítězství Ramireze se nerodilo lehce. Borec boxující za Top Rank se nemohl ze začátku duelu dostat do tempa. Zepeda celkem slušně četl jeho útočné výpady a hrozil z nebezpečných kontrů. Postupem času přece jenom našel šampion recept a postupně uvadajícího krajana přeboxoval těsně na body. Bodový rozhodčí nakonec vyhlásili výsledek 116:112, 115:113, 114:114 pro Ramireze, který po druhé úspěšně obhájil titul.

Hrobníkovi z lopaty doslova utekl bývalý šampion WBO v lehké váze, Raymundo Beltran. Ten dostal po porážce s Josem Pedrazou nepříjemného a neporaženého, japonského válečníka Hirokiho Okadu. Japonský samuraj se sice ocitl na podlaze ringu již v prvním kole, ale nakonec dokázal srovnat tempo. Po osmém kole bylo skóre u bodových rozhodčích nerozhodné a Okada tahal za delší konec. Nakonec se Mexičan kousl a svého soka knockoutoval v následujícím dějství. Na svoje konto si připsal tedy cenné vítězství, ale i pásy WBC Continental Americas a WBO Inter-Continental v lehké váze.