V MGM dominovali Cruz, Imam i Molina!

Leo Santa Cruz vs Jesus Ruiz
Leo Santa Cruz 

V MGM v Las Vegas sice byl hřebem večera duel těžkých vah Wilder vs Stiverne, ale byli k vidění i další parádní fighty!

MGM Grand, Las Vegas, Nevada, USA
Těžká váha
Poměrně slušný zápas předvedli těžké váhy Američan Eric MOLINA (23-2-0, 17 KO) a Brazilec Raphael Zumbano LOVE (35-9-1, 28 KO) a z výhry se radoval Američan Molina, který svého soupeře porazil technickým KO v 8. kole. Zumbano má tak od roku 2011 stabilní výkony, vždy jedna výhra a jedna porážka 🙂 Molina se posunul na 15. místo žebříčku USA.

Super lehká váha
Velice krásnou podívanou si pro nás připravili Američtí borci ze super lehké nebo chcete-li z lehké velterové váhy. Neporažená Americká sedmička Amir IMAM (16-0-0, 14 KO) porazil technickým KO v 5. kole krajana Fidela MALDONADA (19-3-0, 16 KO).
V zápase jsme mohli dohromady vidět 5 knockdownů! Maldonadu se podíval na podlahu ve 2. kole, dvakrát v kole třetím a nakonec v kole pátém. Imam také nepřišel zkrátka a hned na začátku třetího dějství s ním Maldonado ukázkově praštil.
Imam tak získal kontinentální pás WBC USA.

Super bantamová váha
Další parádní bitvu nabídl Mexický duel. Neporažená Mexická jednička a světová trojka Leo Santa CRUZ (29-0-1, 17 KO) porazil technickým KO v 8. kole krajana Jesuse RUIZE (33-6-5, 22 KO) a obhájil tak v tvrdé a vyrovnané bitvě titul WBC. Oba borci se zaměřili hlavně na žebra a ty rány byli cítit i u nás v Praze. Avšak Santa Cruz byl tím přesnějším a v osmém kola svého soupeře neskutečně vypráskal u provazů!

Deontay Wilder vs Bermane Stiverne v samostatném článku ZDE.