V dubnu se zřejmě chystá velký boxerský event těžkých vah v Londýně!

Zajímavé informace probíhají skrze svět šestnácti provazů. Dle zákulisních informací se jedná o velkém galavečeru v Londýně, který by měl proběhnout 20.4.2019. Na startovce by se měli objevit čtyři borci z první dvacítky těžké váhy a měli by je doplnit další dva zajímavý těžkotonážníci.

První zajímavý střet dvou obrovitých chasníků by měl obstarat novozélandský válečník Joseph Parker (25-2-0, 19 KO), který by jako další měl otestovat odolnost britského raubíře Derecka Chisory (29-9-0, 21 KO). Dle britských médií na tomto duelu hodně pracuje šéf Matchroom Boxing, Eddie Hearn. Společným jmenovatelem obou borců je jméno Dillian Whyte a i ten by se měl na tomto galavečeru objevit. „Del Boy“ s ním prohrál na konci roku 2018 tvrdým knockoutem v kole číslo jedenáct. Parker s Whytem vydržel všech vypsaných dvanáct kol, ale na body přece jen slavil „The Body Snatcher“ a je také jediným, který odolného Novozélanďana dokázal poslat dvakrát do počítání.

Dalším zajímavým střetem těžkých vah by měl být souboj mezi mladou krví Davidem Allenem (16-4-2, 13 KO) a ostříleným australským veteránem Lucasem Brownem (27-1-0, 24 KO) . „White Rhino“ stihl za rok 2018 neuvěřitelných šest zápasů a momentálně se veze na vlně tří vítězství, které stihl před limitem. Nicka Webba ukončil knockoutem ve čtvrtém kole, Samira Neba technickým knockoutem v prvním dějství a Ariela Estebana Bracamonteho via RTD.

I Browne se vrátil na vítěznou vlnu po brutálním knockoutu od Whyta. V posledních dvou duelech ukončil Juliuse Longa v kole číslo tři a Juniora Patiho o dvě kola později. Je hodně zajímavé, že hlavní událost večera by měl obstarat právě britský chuligán Dillian Whyte, který je katem všech čtyř borců. Ten si po neúspěšných námluvách s šampionem Anthonym Joshou řekl o tři jména. „Ruského vítěze“ Alexandera Povetkina, kubánského „King Konga“ Luise Ortize a výčet by měl uzavřít americký „Trouble“ Dominick Breazeale. Každopádně nás čeká další našlapaná startovka obrovských chasníků.