V Arizoně se bude bojovat o tituly super pérové a super bantamové váhy!

Dva titulové souboje si přichystala stáj Top Rank do arizonského města Tuscon. Šampion WBC v super pérové váze , Miguel Berchelt, bude hájit svůj pás v odvetě proti Francisco Vargasovi. Šampion WBO v super bantamové váze, Emanuel Navarrete, se střetne, taktéž v odvetě, s Isaacem Dogboem.

Emanuel Navarrete (26-1-0, 22 KO) vs. Isaac Dogboe (20-1-0, 14 KO) – V co-main eventu večera se představí aktuální světová trojka a šampion WBO super bantamové váhy, Emanuel „Vaquero“ Navarrete. Pás šampiona sebral loni v prosinci právě ghanskému rodákovi hájícímu britské barvy, Isaacu Dogboemu. Nyní je na pořadu dne odveta. „Vrátil jsme se zpět, abych odčinil prohru. Jsem na vrcholu své kariéry, ale Navarrete pomalu upadá. V minulém zápase mě nedokázal ani knockoutovat.“ – Věří si před duelem čtyřiadvacetiletá „Královská Bouře“. Dokáže Mexičan zopakovat senzační výkon, nebo svoji prohru Dogboe odčiní? To se dozvíme v noci ze soboty na neděli.

Miguel Berchelt (35-1-0, 31 KO) vs. Francisco Vargas (25-1-2, 18 KO) – Noc plná odvet, alespoň tak by se dal nazvat galavečer stáje Top Rank. V hlavním zápase večera totiž půjde také o odvetu, ale také o titulový střet o šampiona WBC v super pérové váze, který drží sedmadvacetiletý Berchelt. Bitva dvou Mexičanů je vždy famózní podívanou. Již první střet těchto bijců nabídl skvělou řež, když absolutně vyrovnanou bitvu rozhodl Berchelt v jedenáctém dějstvím knockoutem. O sedm let starší Vargas si ze souboje odnesl obě roztržená víčka a nos. Nyní se chce pomstít. Jenže rodák z Cancunu je rozjetý a poslední tři souboje ukončil nekompromisně před limitem. To starší rodák z Mexiko City má zřejmě to nejlepší za sebou a hlavně nestál již rok v ringu. Každopádně tento souboj bude slibovat velkou bitvu.