V Anglii půjde o titul WBO super střední váhy a nebudou chybět ani obři z těžké divize!

Amerika bude upírat zrak na souboj o titul těžké váhy, ale Velká Británie bude fandit svým borcům. Na Lamex Stadium se o titul WBO super střední váhy poperou Billy Joe Saunders a Shefat Isufi. Doprovodí je obrovitý Joe Joyce v bitvě s ještě větším Alexanderem Ustinovem.

Joe Joyce (8-0-0, 8 KO) vs. Alexander Ustinov (34-3-0, 25 KO) – Světová jednatřicítka těžké váhy a držitel kontinentálního titulu WBA, Joe „Juggernaut“ Joyce, se vrací opět do akce. Po té, co si hravě poradil se čtyřicetiletým veteránem Bermanem Stivernem jej čeká ještě o dva roky starší Alexander „The Great“ Ustinov. Aktuální světová jednašedesátka a ruská pětka těžké váhy má zřejmě to nejlepší za sebou. V roce 2017 nestačil bodově na Manuela Charra, aby o rok později padl překvapivě před limitem s Michaelem Hunterem. To o devět let mladší Brit válcuje soupeře, jako správný britský náklaďák. Všech osm duelů v profesionálním ringu ukončil před limitem a nyní se předpokládá stejný scénář.

Billy Joe Saunders (27-0-0, 13 KO) vs. Shefat Isufi (27-3-2, 20 KO) – Hlavním duelem večera bude souboj o uvolněný pás WBO v super střední váze, který uvolnil Gilberto Ramirez a kdo jiný by se o něj měl utkat, než domácí „SuperB“ Billy Joe Saunders. Devětadvacetiletý Brit se rozhodl přesunout o váhovou kategorii výše, jelikož již zkrátka nemohl hubnout do střední váhy. Koncem roku 2018 se dokonce na skok objevil i v polotěžké váze, kde ve čtyřech kolech zbil ghanského válečníka, Charlese Adamu. Nyní stojí před životní šancí stát se šampionem druhé váhové kategorie. V cestě mu bude stát světová osmačtyřicítka, Shefat Isufi. Němec, narozený v Srbku, jde opačným směrem. Začal v křížové váze, aby následně zhubl do polotěžké a konečně zakotvil v super střední váze. Tady je zatím neporažený, ale ruku na srdce, jeho soupeři neměli kvality britského bijce.