Utkají se dva bývalý šampióni Wilder a Martin?

Jedním z možných soupeřů pro Deontaye Wildera může být jeho krajan Charles Martin. Pro Wildera by to byl ideální zápas pro novou kapitolu jeho kariéry!

Jak jsme již psali, “The Bronze Bomber” Deontay Wilder (42-1-1, 41 KO) podnikl se svým týmem právní kroky, aby si vynutil slíbený třetí duel se svým přemožitelem Tysonem Fury (30-0-1, 21 KO). Nicméně promotéři Eddie Hearn a Bob Arum se shodují, že Wilder je prakticky bez šance na úspěch a je to zároveň běh na dlouhou trať.

Wilder se nechal slyšet, že by se rád utkal s Dillianem Whytem (27-2-0, 18 KO), pokud ve druhém zápase porazí ruského bijce Alexandera Povetkina (36-2-1, 25 KO.) Jejich odveta se však bude konat až na začátku března a do té doby chce Wilder bojovat.

Wilderův tým začal námluvy s týmem krajana Charlese Martina (28-2-1, 25 KO), což by nabídlo velmi zajímavý duel v podobě dvou bývalých šampiónů těžké váhy. Wilder držel pás WBC a Martin pás IBF. Je jasné, že Martin nedosahuje kvalit Wildera a pokud se zápas uskuteční, dá se očekávat velmi brzký konec. Nicméně pro Wildera by to byl ideální zápas na restart kariéry.