Usyk: Porazím Joshuu!

Oleksandr usyk vs Marco HuckNeporažený světový šampión organizace WBO v křížové váze Oleksandr Usyk má v plánu se postupně přesunout do nejvyšší váhové divize a čelit Anthonymu Joshuovi a porazit ho!

Olympijský vítěz z Londýna Oleksandr Usyk (13-0-0, 11 KO) Potvrdil v rozhovoru pro Sky Sports, že má v plánu se přesunout do těžké váhy a utkat se s úřadujícím šampiónem Anthony Joshuou (20-0-0, 20 KO)

„Utkám se s ním, ale musíme ještě počkat. Půjdu za svým cílem tvrdě a každému ukážu, jak dobrý boxer jsem. Porazím Joshuu, ale ne teď, teď chci vyhrál World Boxing Super Series a získat cenu Muhammada Ali“. řekl Usyk

Oleksandr Usyk vs Mairis Briedis

Usyk se již tuto sobotu utká v lotyšské Rize v rámci semifinálového duelu WBSS s domácím neporaženým Mairisem Briedisem (23-0-0, 18 KO) o tituly WBO a WBC.

Vítěz ve finále vyzve druhého semifinalistu WBSS, který vzejde z duelu Murat Gassiev (25-0-0, 18 KO) vs Yunier Dorticos (22-0-0, 21 KO), který se bude konat 3. února v Rusku.

Finálový duel tak nabídne souboj o všechny čtyři prestižní pásy WBA super, WBO, WBC a IBF a budeme znát nesporného šampióna křížové váhy. Dá se očekávat, že finále se bude konat ještě tento rok!