Ústí: Rácz a Šálek mají český titul!

Galavečer v Ústí nad Labem nabídl celkem deset profesionálních duelů, které završili dvě titulové bitvy. Ty ovládli v super střední váze Robert Rácz a v těžké váze Tomáš Šálek!

Hotel Větruše dnes od 18h hostil český galavečer profesionálního boxu a nabídl některé zajímavé výsledky. Miloš Beránek v prvním kole ukončil Adnana Ziliče, Jan Prokeš, který narychlo nahradil Jiřího Haukeho nestačil na body na Bazargura Jugdera a Adam Kolařík na spodky zdemoloval ve dvou kolech Vedrana Soskana.

Gor Harutjunjan s Nikolas Dzurnak se rozešli po čtyřkolové bitvě smírně, Patrik Fiala jasně vybodoval Slováka Gabriela Tkáče, Michal Dufek přetlačil na body ve vyrovnané bitvě tureckého boxera, bývalý šampión Václav Pejsar přetlačil Jozefa Jurka a Fabiana Bytyqi těsně vybodovala rodačku z Maroka boxující za Španělsko Farah El Bousairi.

Do prvního titulového zápasu večera nastoupili boxeři super střední váhy domácí Ondřej Budera a Slovák Robert Rácz. Zápas měl až překvapivě rychlý průběh a Rácz rozstřílel Buderu už v prvním kole a Buderův trenér hodil do ringu ručník. Slovenský zápasník tak získal český titul ČUBP.

O hlavní duel večera se postarali chasníci z nejtěžší váhové divize Tomáš Šálek a Michal Reissinger. Zápas se rozjížděl poměrně pomalu a první kola byla spíše poznávací. Jenže od třetího kola převzal otěže Šálek a každým dalším kolem pražského bijce demoloval. Čtyřiatřicetiletý Reissinger sice ukázal neskutečnou odolnost, ale na technicky lepšího třiadvacetiletého Šálka nic nevymyslel a prohrál na jasně body.


Kompletní výsledky

Super velterová váha
🇨🇿 Miloš Beránek vs Adnan Zilič 🇧🇦
– 1. kolo TKO

Super lehká váha
🇲🇳 Bazargur Jugder vs Jan Prokeš 🇨🇿
– 3:0 na body

Křížová váha
🇨🇿 Adam Kolařík vs Vedran Soskan 🇧🇦
– 2. TKO

Střední váha
🇦🇲 Gor Harutjunjan vs Nikolas Dzurnak 🇨🇿
– remíza

Střední váha
🇨🇿 Patrik Fiala 🇦🇲 Gabriel Tkáč 🇸🇰
– 3:0 na body

Lehká váha
🇨🇿 Michal Dufek vs Ahmet Cicek 🇹🇷
– 2:1 na body

Křížová váha
🇨🇿 Václav Pejsar vs Jozef Jurko 🇸🇰
– 3:0 na body

Muší váha
🇨🇿 Fabiana Bytyqi vs Farah El Bousairi 🇪🇸
– 2:1 na body

Super střední váha
🇸🇰 Robert Racz vs Ondřej Budera 🇨🇿
– 1. kolo TKO

Těžká váha
🇨🇿 Tomáš Šálek vs Michal Reissinger 🇨🇿
– 3:0 na body