Usměvavý Ruiz a zamračený Joshua. Poslední zastávkou tiskových konferencí byl Londýn!

Andy „Destroyer“ Ruiz Jr. (33-1-0, 22 KO) a Anthony „AJ“ Joshua (22-1-0, 21 KO) mají za sebou poslední zastávku v rámci sérii tiskových konferencích. Včera bylo na řadě hlavní město Velké Británie, Londýn.

Fanoušky, kteří se rozhodli sledovat tiskovou konferenci z Londýna, čekal stejný pohled jako tomu bylo v New Yorku. Americký šampion s mexickými kořeny si vesele pobíhal se sombrerem na hlavě, usmíval se na všechny strany a vyprávěl vtípky. Rodák z Watfordu působil chladným dojmem, bez výrazu ve tváři a bez jakýchkoliv emocí. „Vím, že Anthony chce dostat tyhle pásy zpátky, ale jsou moje. Díky tvrdé práci a obětavosti jsou tyhle tituly teď v mých rukou a 7.12.2019 je jdu obhájit stejným způsobem, jako jsem to udělal v prvním souboji.“ – Rozpovídal se před londýnským publikem král těžké váhy.

I rodák z Watfordu nakonec procedil pár slov. Podle něj jej prohra naučila přemýšlet jinak. „Motivace je ve mně. Nejde o tituly, ale o mysl šampiona. Nikdy jsem si nevybíral snadné soupeře. Raději jsem bojoval s někým, kdo byl šampionem, než se snadným soupeřem. Andy Ruiz je aktuálně nejlepší těžká váha na světě.“ – Prohlásil trošku pokrytecky devětadvacetiletý Brit. Před prvním soubojem totiž menšího Američana přehlížel a více než o souboji s ním, se bavil o souboji s Deontayem Wilderem a to se mu zřejmě nakonec stalo osudným. I když je potřeba říct, že Joshua má opravdu kvalitní soupeře ve svém rekordu v čele s olympijskými vítězi Alexanderem Povetkinem a Wladimirem Klitschkem.