UNDG: Last Man Standing již dnes v 18:00!

Oktagon se vrací ke kořenům a nabídne osmičlennou pyramidu v projektu Underground: Last Man Standing. Sivák vs Sugden, Lengál vs Krčmář, Paleš vs Ringler a Novák vs Dass Rey! Kompletní startovka!

DNES – Zoner BobbyHall, Brno, ČR
Underground: Last Man Standing
Live stream: Oktagon TV

Jeden večer, jedna váha, jeden šampion. OKTAGON se vrací ke svatému grálu bojových sportů v novém projektu UNDERGROUND: Last man standing. Poslední únorovou sobotu se v jednom jediném turnaji utká osm bojovníků v pyramidě, přes čtvrtfinále a semifinále se dva z nich prokoušou až do finálového zápasu. Osm bojovníků vstoupí do ringu, sedm z nich padne a jen jeden se stane šampionem.

“Jde o nejobávanější sportovní výzvu všech dob. Konceptem osmičlenné pyramidy se vracíme k základům bojových sportů. Aby se bojovník stal šampionem, musí v jeden večer porazit hned tři další,” říká o chystaném projektu promotér a majitel OKTAGONU Ondřej Novotný.

“Je opravdu náročné hledat sílu a energii do dalších zápasů,” říká o konceptu pyramidy a třech zápasech v jediný večer zkušený český postojář Tomáš Hron, který turnajů s takovým konceptem ve své bohaté kariéře zažil nespočet.

Mezi účastníky turnaje OKTAGON rozdělí 30 tisíc eur, na vítěze přitom čeká odměna ve výši 10 tisíc eur. “Postojářský svět vnímá náš projekt velmi pozitivně. Naše investice do projektu je na poměry těchto sportů opravdu štědrá. Spojení standuperských disciplín a OKTAGONU přitom dává smysl. Na domácí scéně máme bojovníky světové úrovně, o kterých vinou nižšího zájmu o tyto disciplíny široká veřejnost neví. Teď jsme tu proto, abychom takovým hvězdám dali prostor,” popisuje Novotný.

A kdo se na turnaji představí? Diváci se mohou těšit na skutečné postupářské legendy Vladimíra Moravčíka, Tomáše Hrona či Igora Daniše.

“Uvidíme Vaška Siváka, kterého všichni už delší dobu chtějí vidět pod vlajkou OKTAGONU, k němu i účastníky posledního ročníku Výzvy Krčmáře s Lengálem,” odtajňuje Novotný. Diváci na turnaji uvidí i supertalenty, kteří se skvěle předvedli v loňském Undergroundu, Čehovský, Fapšo, Kozubovský a mnohé další.

Oktagon Last Man Standing

“Dali jsme dohromady prověřený a atraktivní koncept turnaje, do kterého jsme vložili světově úspěšná jména. Teď je to na nich, jak se jim podaří zlákat publikum,” dodává Novotný.

Další informace k turnaji budou v nejbližších dnech k dispozici na sociálních sítích OKTAGONU. Projekt UNDERGROUND: Last man standing je na programu 27. února v brněnském BOBYHALL a sledovat jej můžete na OKTAGON.tv.


PYRAMIDA – LEHKÁ VÁHA
Čtvrtfinále

Václav Sivák vs Bailey Sugden
Vladimír Lengál vs Michael Krčmář

Milan Paleš vs Carsten Ringler
Marco Novák vs Marc Dass Rey

SUPER FIGHTS  – Part 1

Střední váha
Andreas Čehovský vs Teo Mikelic

Slámová váha
Klára Strnadová vs Viktorie Bulínová

Těžká váha
Melvin Mané vs Patrik Križan

PYRAMIDA – LEHKÁ VÁHA
Semifinále

Sivák/Sugden vs Lengál/Krčmář
Paleš/Ringler vs Novák/Dass Rey

SUPER FIGHTS  – Part 2

Střední váha
Matěj Kozubovský vs Sebastián Fapšo

Těžká váha
Tomáš Hron vs Strahinja Mitrič

Střední váha
Vladimír Moravčík vs Igor Daniš

PYRAMIDA – LEHKÁ VÁHA
Finále